Роль профспілок у забезпеченні прав людини на рівні міжнародних стандартів

DSC 0167

 

Голова ФПУ Григорій Осовий взяв участь в роботі однієї з чотирьох панельних дискусій ІІ-го Харківського міжнародного юридичного форуму на тему: «Бізнес і права людини в Україні: реалізація міжнародних стандартів».

 

Григорій Осовий виступив з доповіддю: «Роль профспілок у забезпеченні прав людини на рівні міжнародних стандартів».

У обговоренні взяли участь голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олена Уварова, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України Олександр Дроздов, голова Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності Марина Саприкіна, заступник начальника відділу формування інвестиційної політики департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представник Національного контактного пункту України Марина Купчук, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та ін..

 

DSC 0159

 

У роботі Форуму беруть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Данії, Литви, Естонії, Польщі, Чеської республіки та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, урядовці, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ОСЕР, ін. організацій.

Під час форуму проводяться тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, агробізнесу, презентація навчальних програм з нагальних проблем захисту прав людини, відкриті лекції провідних міжнародних експертів тощо.


IMG 3233

 

DSC 0173

 

 Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30