Привітання Голови ФПУ з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

big-9655

 

Дорогі ветерани війни і праці!

 

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, який Україна щорічно відзначає 1 жовтня!

Український народ завжди дбав про найстарших представників громади. Повага та піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, зробили надзвичайно вагомий внесок у розвиток нашої країни, і продовжують навчати нас долати труднощі, робити добрі справи.

Сьогоднішній День – це ще один привід подякувати за практичний життєвий досвід, який передають нам ветерани війни та праці, старші друзі й колеги.

Федерація профспілок України послідовно захищає права та інтереси людей похилого віку щодо забезпечення їх соціальних гарантій, підвищення якості соціального обслуговування. Профспілкові організації беруть активну участь у вирішенні повсякденних турбот цих громадян.

Дорогі ветерани! Ви і сьогодні берете активну участь у громадському, суспільно-політичному житті країни, своїм прикладом надихаєте нас усіх на нові трудові звершення і створення гідних умов для життя людини праці.

Бажаємо вам міцного здоровя й активного довголіття, добра і щастя, бадьорості духу і здійснення усіх життєвих планів. Миру вам, оптимізму і благополуччя в родинах!

 

 

Зі святом Вас!

 

Голова Федерації

професійних спілок України                                 Г.В. Осовий

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30