Новий Трудовий кодекс повертає українців до кріпосного права

images В Україні не можна приймати закони, які погіршують життя людей. Але новий Трудовий кодекс спрямований тільки на поліпшення умов роботодавців й інвесторів і є прямим нівелюванням прав робітників.   Про це в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK заявила політичний експерт Тетяна Проторченко.   Детальніше   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Ні брехні, дорогу правді!

41 big 5 грудня замість очікуваного снігу Україну накрила добре організована і спланована пропагандистська кампанія у ЗМІ щодо дискредитації перлини культурної спадщини, провідного концертного майданчика країни – МЦКМ (Жовтневий палац) ФПУ.   І приводом до цього стала організована і розтиражована у соціальних мережах з посиланням на народних депутатів від парламентської фракції «Європейська солідарність» Олексія Гончаренко і його колеги Володимира Ар’єва неправдива інформація про начебто запланований у Жовтневому палаці..

[ Детальніше... ]

Кабмін пропонує Раді посилити соцгарантії дітям-сиротам

p 366939 1 slidertop2 Кабінет міністрів України пропонує Верховній раді посилити соціальні гарантії дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою чи піклуванням, прийнявши законопроект №2494 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Проект акта розміщенно на Офіційному веб-порталі Верховної Ради України.   Ним передбачає підвищення соціальних гарантій для дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, в тому числі для дітей з інвалідністю, уніфікацію принципів надання..

[ Детальніше... ]

У Києві підвищили тарифи на воду

original Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила нові тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення для ПрАТ АК “Київводоканал”. Тариф на водопостачання для киян підвищили на 85 копійок за 1 кубометр (без ПДВ). Тарифи споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення: на централізоване водопостачання – 9,86 грн за 1 кубометр без ПДВ (чинний тариф 9,01, зростання – на 0,85 грн або 9,43%); на централізоване..

[ Детальніше... ]

Діалог налагоджується

206278 На засіданні Уряду 20 листопада під час розгляду питання про приватизацію цілісного майнового комплексу державних підприємств, установ і організацій та їх передачу до сфери управління Фонду держмайна, слово взяв представник профспілок Григорій Осовий.   Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ звернув увагу урядовців на складність зазначеного процесу, адже з одного до іншого підпорядкування передаються не лише будівлі, або майно, а й – цілі трудові колективи, які представляють..

[ Детальніше... ]

Міфи та стереотипи ринку землі

c391691680bfd966d5cb41030b9930ed   Сьогодні народні депутати України у першому читанні розглядатимуть законопроект про ринок землі.   А напередодні, 11 листопада, у Києві, у Будинку профспілок відбулась зустріч керівників членських організацій ФПУ з представниками громадських організацій фермерів та аграріїв на тему: «Міфи та стереотипи ринку землі». Голова Громадської спілки "Аграрний союз України" Геннадій Новіков і Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак розповіли про позицію членів їхніх організацій щодо запланованого..

[ Детальніше... ]

«Бомба», яка ще не вибухнула

bomb PNG32 1 Одним з головних питань, запланованих до розгляду на засіданні Уряду 6 листопада ц.р., був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій.  Цим законопроектом, розробленим Мінсоцполітики, фактично перекреслюється вся існуюча система соціального захисту, вибудувана за роки незалежності України. Соціальну політику пропонується передати практично в «ручне управління» КМУ, надавши Уряду право самостійно визначати і встановлювати основні соціальні стандарти..

[ Детальніше... ]

ПРОФСПІЛКИ СПОВНЕНІ РІШУЧОСТІ ВІДСТОЮВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА

Изображение 877   Профспілковий проект Трудового Кодексу України має отримати широку суспільну підтримку та перетворитись у «народний».   4 листопада ц.р. відбулося засідання Спільного представницького органу профспілок, на якому члени СПО проаналізували хід виконання рішень попереднього зібрання від 23 жовтня. Це дії всеукраїнських профспілок та репрезентативних профспілкових об’єднань, спрямовані на підтримку в суспільстві та народними депутатами у Верховній Раді проекту народного Трудового кодексу України, підготовленого робочою групою з представників..

[ Детальніше... ]

Профспілки добиваються збільшення фінансування вугільної галузі

630 360 1522756863-8175 2   У відповідь на пропозиції СПО об’єднань профспілок до законопроекту «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель поінформував, що очолюване ним Міністерство подало до Мінфіну бюджетні запити щодо збільшення наступного року фінансування вугільної галузі по всіх програмах і напрямках діяльності державних вугледобувних підприємств. На зустрічі Міністра з представниками галузевих вугільних Профспілок 1 жовтня ц.р. називався визначений..

[ Детальніше... ]

ОФІЦІЙНО. Позицію ФПУ буде враховано

Constitution of Ukraine З Офісу Президента України надійшла відповідь на пропозиції ФПУ щодо врегулювання права народу України на законодавчу ініціативу та механізм його реалізації. ФПУ був розроблений законопроект «Про порядок реалізації права законодавчої ініціативи громадянами України», про що Голова ФПУ Григорій Осовий листом поінформував Президента України Володимира Зеленського. Мета та завдання акту викладено у Пояснювальній записці. З Офісу Глави Держави поінформували, що Указом Президента України утворено Комісію з питань..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. АКТУАЛЬНО. Коли і як ухвалять Трудовий кодекс?
 2. Профспілки підтримують дії Уряду, спрямовані на легалізацію зайнятості
 3. Керівництво ФПУ знайомиться із роботою дитячих оздоровниць Київщини
 4. Опрацьовується Стратегії розвитку промислового комплексу України
 5. До ФПУ надійшла відповідь з Офісу Президента України
 6. НА КОНТРОЛІ ФПУ. Мінагрополітики інформує про розгляд проблемних питань на ринку продовольства
 7. ДОСЯГНЕННЯ ФПУ-2018. Соціальний захист працівників в умовах зростання цін і тарифів
 8. Працює експертна група з врегулювання статусу майна профспілок
 9. Профспілками підтримано відкриття залізничного сполучення «Київ – Бориспіль»
 10. Профспілки не допустять погіршення умов праці !
 11. Інформація СПО об’єднань профспілок щодо стану виконання Вимог та реалізації рішень примирних органів в колективному трудовому спорі з Кабінетом Міністрів України
Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31