СВЯТО ПРОФСПІЛКОВОГО ФУТЗАЛУ НА ЗАПОРІЖЖІ

IMG 0925

 

Запорізька обласна рада профспілок 7-8 вересня 2017 року провела турнір з міні-футболу серед команд галузевих обласних профспілкових організацій, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

На протязі двох днів точилася запекла, чоловіча боротьба за перемогу. У першій групі зійшлися футболісти команд медицини, ЖКГ та освіти. Колектив освіти виділявся  командною грою, зайняв І місце та вийшов у фінал. У другій групі грали команди Запорізького електровозоремонтного заводу, енергетиків та автошляхового господарства. І місце посіла команда ЗЕРЗу.

Після закінчення матчів у групах 7 вересня на майданчик вийшли відомі ветерани Запорізького футзалу - майстер спорту міжнародного класу Зозуля Олег, майстри спорту Гімро Ігор, Дюженко Сергій, Свєтлічний Володимир, кандидат у майстри спорту Николаєнко Сергій, Дем'яненко Сергій, Зелений Володимир, Стрєхнін Кирило, заступник голови Запорізької облпрофради Скороходов Ігор, Костенко Геннадій, Шафоростов Олександр. Цікавий поєдинок за яким спостерігали профспілкові спортсмени та глядачі завершився з рахунком 3:3.

У другий ігровий день за 5-6 місце зіграли команди ЖКГ та автошляхового господарства. Перемогу святкувала команда ЖКГ. За бронзові нагороди зійшлися медики та енергетики. Попри те, що медики вели у рахунку енергетики вибороли вольову перемогу  та третє почесне місце. У матчі за перше місце освітяни перемогли залізничників і стали переможцями турніру отримавши головний кубок змагань.

Запорізька обласна рада профспілок  висловлює щиру подяку за  організацію та проведення турніру голові Запорізькій обласній організації ФСТ «Спартак» Лобанову В.Є.,  ректору  Класичного приватного університету  Огаренку В.М. та команді арбітрів головного судді змагань Бєляева В.К.

Свято спорту на Запоріжжі продовжується надалі.

 

Запорізька обласна рада профспілок

 

IMG 0940

 

DSC 0386

 

IMG 1026

 

 

 

 

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31