День дій за гідну працю на Рівненщині

98

 

День дій за гідну працю традиційно відзначає Рівненщина. Його проведення ініціювали Федерація профспілок області та її членські галузеві профоб’єднання. За його програмою в Рівному відбулась  промо- акція «Поважай свою людську гідність! Вмій захищати свої права!», під час якої перед Будинком профспілок була розгорнуто агітаційний намет з відповідними матеріалами, а профактивісти відповідали на всі запитання зацікавлених пересічних громадян. Спеціалісти ФПО цього дня проводили відкритий прийом для тих, хто потребував консультацій та роз”яснень з приводу порушень їх трудових прав. Найбільше  звертались працівники приватних організацій та підприємці, яких турбують питання вивільнення, оплати за ненормований робочий час, захисту при нещасному випадку на виробництві, надання  відпусток тощо.

 Для більшої глядацької аудиторії журналісти обласної телерадіокомпанії підготували спецвипуск на тему «Подальші кроки децентралізації: втілення ідей гідної праці», в якому взяли участь соціальні партнери: від Федерації профспілок області - заступник голови ФПО Марія Рожко, від ОДА-виконавчий  директор асоціації міст України Тетяна Грещук. Випуск чергового номеру часопису  «За відродження» опублікував добірку матеріалів до Дня гідної праці, зокрема виступ голови ФПО Миколи Шершуна під заголовком «Праця повинна бути гідною, і для багатого, і для бідного!» 

Заходи з нагоди Дня гідної праці тривають в районах області і в первинних профорганізаціях, де до роз яснення суті  ідей програми Гідної праці активно долучається профактив. 

 

 ІАЦ Федерації профспілок Рівненської області

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30