XІX-а Всеукраїнська спартакіада державних службовців відбулася у Закарпатті

9-80

 

 

В Ужгородському спорткомплексі «Юність», що у Закарпатті, відбулася XІX-та Всеукраїнська спартакіада державних службовців. Її організаторами були Міністерство молоді та спорту України (Ігор Жданов), Всеукраїнська організація ФСТ «Спартак» (Євген Баженков) та ЦК профспілки працівників державних установ України (Юрій Піжук)  за підтримки Закарпатської облдержадміністрації (Геннадій Москаль). У проведенні цього престижного всеукраїнського заходу надала допомогу Закарпатська обласна організація ФСТ «Спартак», яку очолює Микола Щадей.

22 збірні команди областей та міста Києва – усього понад 500 спортсменів – вийшли на старт спартакіади, яких на урочистій церемонії відкриття тепло привітали директор спартакіади держслужбовців України Микола Жирний, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Володимир Колесников, голова ЦК профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук та інші почесні гості.

У змаганнях з шахів першу трійку склали команди Полтавської, Хмельницької та Сумської областей. В шашках не було рівних команді Львівської області. «Срібло» – у спортсменів Запорізької області, «бронза» – у команди Хмельницької області. У настільному тенісі найсильнішими стали спортсмени Івано-Франківської області, які випередили команди Миколаївської області та міста Києва.

Цікаво проходив турнір з волейболу, де перемогу здобула команда Хмельницької області, а призерами стали спортсмени Луганської та Запорізької областей. У фінальному матчі турніру з футзалу лише у серії післяматчевих пенальті команда Миколаївської області перемогла своїх суперників із Запорізької області. Третім призером стала команда з Хмельниччини.

За підсумками усіх видів спартакіади, впевнену перемогу здобула збірна команда Хмельницької області (361 очко). На другому місці – державні службовці Запорізької області (338 очок), на третьому – Івано-Франківської області (277 очок). До шістки кращих команд на спартакіаді увійшли також спортсмени Миколаївської, Луганської та Донецької областей.

На яскравій церемонії урочистого закриття спартакіади призери в загальнокомандному заліку та в індивідуальній першості отримали різні нагороди і призи організаторів спартакіади. Командам-призерам в загальнокомандному заліку грошову винагороду вручила заступник голови ЦК профспілки працівників державних установ України Наталія Титаренко.

На фото:

- проходить відкриття спартакіади державних службовців України;

- команди-учасниці спартакіади;

- нагороди спартакіади;

- на п’єдесталі пошани;

- проходить церемонія нагородження переможців спартакіади.

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

12344 

 

DSC 3096

 

 

 

DSC 3157

 

DSC 3177

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29 30