ДОПОМОГА З-ЗА ОКЕАНУ

Изображение 10865

 

З перших днів бойових дій на Сході України, у важкий період для Збройних сил держави, профспілки Дніпропетровщини, яка одразу стала прифронтовим регіоном, почали надавати різноманітну допомогу військовим частинам та пораненим бійцям – членам профспілок.

За рішенням президії облпрофцентру профорганізації усіх рівнів та трудові колективи підприємств збирали кошти на обладнання та медикаменти для обласного військового шпиталю, обласної клінічної лікарні ім. Мечникова та медсанчастин військових підрозділів, задіяних в АТО.

Посприяло також облпрофоб’єднання наданню нашій країні зарубіжної допомоги. Так, було встановлено зв’язки з нашими співвітчизниками, які мешкають та працюють у Сполучених Штатах Америки, і висловили готовність взяти участь у відправці гуманітарного медичного вантажу до України. Особлива роль у цій справі належить засновникам гуманітарного проекту «Підтримка лікарень України» - Віталію Дубілю-молодшому (він також є керівником проекту), його другові Павлу Федоренку та громадянці США Дженні Мартін.

За останні роки з-за океану в нашу країну вже надійшли три контейнери загальною вартістю 1,6 млн. доларів з медичним обладнанням для лікування поранених в медзакладах Дніпра, Києва та Запоріжжя, що дозволило також значно оновити їхню матеріальну базу.

Незабаром в Дніпро від наших співвітчизників та закордонних друзів із п’яти американських штатів надійде вже четвертий гуманітарний вантаж з медобладнанням вартістю 600 тис. доларів.

Днями один з співорганізаторів цього проекту волонтерка з Техасу Дженні Мартін з робочим візитом відвідала Україну. ЇЇ дуже тепло приймали у Дніпропетровській обласній Раді, лікарні ім. Мечникова.

Відбулась також її зустріч з керівниками облпрофоб’єднання. Зазначимо, що Д.Мартін два роки тому за значний внесок у розвиток благодійницького руху допомоги Україні була відзначена, як і згаданий вище Павло Федоренко, найвищою нагородою профцентру – нагрудним знаком «Профспілкова пошана».

Під час зустрічі в Будинку профспілок, в якій взяли участь голова обкому профспілки медиків Людмила Валевська, радник голови облпрофцентру з питань санаторно-курортного лікування трудящих, генеральний директор санаторія «Курорт Орлівщина» Олександр Андрієнко та представники обласної Ради, голова облпрофцентру Віталій Дубіль подякував Дженні Мартін за її самовіддану та безкорисливу роботу, яка допомогла врятувати життя тисяч українських воїнів.

«Я – тільки представник тих багатьох людей в Америці, які допомагають збирати кошти для благодійної допомоги, - сказала Д.Мартін. – А ваші співвітчизники, мої колеги по проекту ніколи не забувають, що вони вихідці з України, це – справжні її патріоти, які всією душею переживають біди Батьківщини і які в силу своїх можливостей допомагають їй вистояти.

Усі ми - і українці, і американці не жаліємо своїх сил, часу і особистих коштів для цієї благородної справи. На днях до України прибуде наш черговий вантаж для українських лікарень, в тому числі, - дніпропетровських. І цю роботу ми обов’язково будемо продовжувати за участю мешканців й інших штатів Америки. А дружній Україні бажаю миру, стабільності та процвітання, тому що ваша нація - сильна, мудра, працьовита і надзвичайно красива. Слава Україні».

 

Изображение 10868

 

Изображение 10883

 

В.Коврига, зав.прес-центром

Дніпропетровського облпрофоб’єднання

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31