Об’єднати зусилля в інтересах працюючих

 

В 

 

10 серпня у рамках засідання президії Чернівецької облпрофради підписано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та Чернівецькою обласною радою профспілок на 2018 – 2020 роки.

 

У своїх виступах цієї нагоди голова облпрофради Володимир Шкварковський та перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей, які підписали Угоду, наголосили на вже існуючі, закладені попередньою угодою, плідні конструктивні взаємини і партнерську співпрацю між обома структурами, спрямовані передусім на об’єднання зусиль щодо забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, дотримання роботодавцями  прав і гарантій застрахованих осіб, постраждалих на виробництві.

 Квінтесенцією нового спільного документу є сприяння збільшенню кількості та покращенню якості робочих місць з гідними та безпечними умовами праці. Особлива увага зосереджуватиметься на посиленні ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, колективно-договірного регулювання трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

 Як зафіксовано в Угоді, облпрофрада та регіональне управління  Держпраці забезпечуватимуть відкритість і гласність у своїх взаємовідносинах, зокрема шляхом інформування одна одної та громадськості через засоби масової інформації про результати співпраці.

 

 

Михайло Лєньков,

                                                          завідувач відділу з питань захисту

соціально-економічних та духовних

                                                        інтересів трудящих Чернівецької

                   облпрофради

 

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28