ХІІ обласна Спартакіада медичних працівників на Херсонщині

222

 

08 - 09 вересня 2018 року на березі Чорного моря на спортивному майданчику ФСТ «Спартак» відбулася XII обласна спартакіада медиків Херсонщини.

Змагання проводилися з шести видів спорту: футбол, пляжний волейбол, легка атлетика, шахи, шашки, настільний теніс. Обласна спартакіада медиків зібрала 34 – заклади охорони здоров’я, команди змагались у спортивній вправності та захищали спортивну честь свого закладу.

Представляли команди на спартакіаді керівники закладів та профспілкові лідери. На урочистому відкритті учасників змагань привітали директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації В.М. Короленко, голова обласного ФСТ «Спартак» О.М. Маломуж, голова обласної міжгалузевої ради профспілок А.М. Добровольський, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я М.І. Гайдученко які відзначили, що медична спільнота уміє не тільки якісно працювати, але й на всю область пропагувати здоровий спосіб життя. Вітаємо переможців спартакіади!

 

Міні Футбол

1 місце – ХМКЛ ім.Карабелеша;

2 місце – ХМКЛ ім.Тропіних;

3 місце – Каховська ЦРЛ.

Волейбол пляжний

Чоловіки

1 місце – ХМКЛ ім. Тропіних;

2 місце – Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня;

3 місце – Бериславський медичний коледж.

Волейбол пляжний

жінки

1 місце – Бериславський медичний коледж;

2 місце - ХМКЛ ім. Тропіних;

3 місце – Голопристанський район.

ШАХИ

Жінки

1 місце – Григорчук Аліна (Скадовська ЦРЛ);

2 місце – Кузьмич Єлизавета (Кардіодиспансер);

3 місце – Гетьман Валентина (збірна команда медичних працівників Іванівського району).

ШАХИ

Чоловіки

1 місце – Посохов Дмитро (ХМКЛ ім. Карабелеша);

2 місце – Вишневський Олексій (обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф);

3 місце – Родіонов Іван ( обласна психіатрична лікарня).

Настільний теніс

чоловіки

1 місце – Авгайтіс Сергій (ХМКЛ ім. Тропіних);

2 місце – Пасуховський Віталій (Бериславська ЦРЛ);

3 місце – Тимо Антон (Херсонська обласна клінічна лікарня).

Настільний теніс

жінки

1 місце – Воробель Володимира (ХМКЛ ім. Тропіних);

2 місце – Смиковська Юлія ( Скадовська ЦРЛ);

3 місце – Зінченко Наталя ( Херсонська обласна клінічна лікарня).

Шашки

Чоловіки

1 місце – Гребенкін Валерій (обласна лікарня відновного лікування );

2 місце – Євдокімов Андрій ( ХМКЛ ім.Лучанського);

3 місце – Русолов Дмитро (Херсонський базовий медичний коледж).

Шашки

Жінки

1 місце – Максимова Олена (Херсонська обласна лікарня відновного лікування);

2 місце – Бортник Олена (обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф);

3 місце – Васількова Ольга ( Херсонська обласна клінічна лікарня).

Легка атлетика

Біг на 60 м, жінки

1 місце - Перепьолка Дарʼя (Херсонська обласна клінічна лікарня);

2 місце - Богдан Вікторія (Херсонський базовий медичний колледж);

3 місце- Шуткіна Ольга (Херсонська обласна дитяча лікарня).

Біг на 60 м, чоловіки

1 місце - Спільний Вадим (Херсонський базовий медичний колледж);

2 місце - Панчук Олексій (Каховська ЦРЛ);

3 місце - Бурлака Максим (Генічеська ЦРЛ).

 

 

https://youtu.be/HncYOBzLMHU

 

223

 

 

224

 

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30