Подарували частинку добра і тепла

DSC04175

 

За ініціативою Молодіжної ради Федерації профспілок Кіровоградської області за підтримки членських організацій та волонтера Наталії Селецької у гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні відбулася благодійна акція «Добро починається з тебе», присвячена Новорічним святам.

 

Члени Молодіжної ради та членські організації ФПО зібрали іграшки, закупили конструктори, ігри, розмальовки, канцтовари, солодощі, фрукти…

Та не лише подарунками гості здивували пацієнтів відділення – вони підготували цікаву вітальну програму. Відкрили її заступник голови ФПО Оксана Терлецька, голова Молодіжної ради Олена Пирогова та її заступник Олексій Коваленко.

У програмі благодійної акції також був майстер-клас із виготовлення вітальної листівки, який провела керівник гуртків НВК №19 Лілія Бордюгова. Це треба було бачити, з яким натхненням діти створювали листівки, фантазували над їх оформленням, придумували своїм рідним і близьким щирі вітальні слова. У цих Новорічних посланнях писали і свої найпотаємніші мрії та побажання, найбільше з них було – пошвидше вилікуватися. Слід зазначити, що у цьому особливому відділенні проходять лікування мужні, терплячі і добрі діти, які живуть з вірою і надією у все найкраще. А дякуючи медичному персоналу, волонтерам, багатьом добрим людям, усе так і буде. До речі, за ініціативи Наталії Селецької у маніпуляційному кабінеті встановили коробочку хоробрості, яку постійно поповнюють подарунками. А призначаються вони для пацієнтів, які мужньо проходять процедури. Діти й справді вірять, що ця чарівна коробочка полегшує біль, тому без побоювання відвідують кабінет і як винагороду отримують подарунок.

Зацікавила хлопчиків та дівчаток і гра «Знайомство», яку провела член Молодіжної ради, соціальний психолог Катерина Таран, під час якої її учасники, а це були і дорослі, і діти, не тільки знайомилися, а й представляли себе і визначали свої якості.

Хочеться висловити велику вдячність членам Молодіжної ради, які відгукнулися на заклик і взяли участь у благородній місії, зокрема Олені Пироговій, Олексію Коваленку, Катерині Таран, Лілії Бордюговій, Ганні Полудень і, звісно, волонтеру Наталії Селецькій, яка своєю працею пробуджує у людей почуття доброти і співчуття.

 

DSC04112


Марія Іванова,

Федерації профспілок Кіровоградської області

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30