Міжнародний день боротьби з бідністю на Тернопільщині

 MG 2217 З метою відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю 18 жовтня ц.р. у приміщенні Українського дому "Перемога" відбулися обласні профспілкові збори на тему: "Гідна праця – основа соціального добробуту та економічного прогресу". У них взяли участь заступник голови Федерації профспілок України Кондрюк С.М., перший заступник міського голови Бицюра Л.О., керівник апарату Тернопільської обласної ради Дулеба І.Б., начальник відділення НСПП в Тернопільській області Шершньова Н.М...

[ Детальніше... ]

В Харькове состоялось заседание, приуроченное Международному дню борьбы с бедностью

DSC 0125   17 октября в Объединении профсоюзов Харьковской области состоялся Круглый стол по случаю Международного дня борьбы с бедностью.   Как отметила заместитель Председателя ОПХО Караван Н.Г., проблема бедности в Украине связана с тем, что доходы граждан растут медленнее, чем расходы. Получая практически одинаковую сумму в течение года, украинцы с каждым месяцем вынуждены тратить все больше средств на продукты питания, оплату коммунальных и транспортных услуг, обязательные платежи и..

[ Детальніше... ]

Севастопольские профсоюзы требуют от власти улучшения качества жизни!

20131017 140729 В соответствии с решением Президиума Севастопольского городского Совета профсоюзов, 17 октября в Севастополе был проведен целый ряд мероприятий приуроченных ко всемирному Дню действий за достойный труд и Международному Дню борьбы с бедностью. Профсоюзы Севастополя посчитали что сегодня просто необходимо обратить внимание власти на условия в которых трудятся наши соотечественники, на уровень их заработных плат, на их социальную обеспеченность и защищённость. Как результат, к величайшему..

[ Детальніше... ]

За достойный труд, достойную жизнь и ликвидацию бедности

    AMZ 5935             Интернет-конференция на сайте ФНПК (5-7 октября) и сборы профсоюзного актива (в формате Информационного дня) членских организаций ФНПК на тему «Достойный труд – основа достойной жизни и ликвидации бедности» (11 октября), приуроченные к Всемирному дню действий профсоюзов за достойный труд и Международному дню борьбы с бедностью, прошли в Федерации независимых профсоюзов Крыма.             В ходе Интернет-конференции посетителями сайта были заданы разные вопросы, но большинство из..

[ Детальніше... ]

"Спільні дії – запорука гідної праці!"

пленум 751   10 жовтня 2013 року у залі засідань облпрофради проведено четвергий пленум Чернівецької обласної ради профспілок приурочений «Всесвітньому Дню дій за гідну працю та Міжнародному Дню боротьби з бідністю», на якому розглядалося питання: «Про участь профспілкових організацій щодо створення в трудових колективах області умов на гідну працю». Засідання відбулося за участю соціальних партнерів. У доповіді Голови Чернівецької обласної ради профспілок Шкварковського Володимира Антоновича, дано вичерпний аналіз..

[ Детальніше... ]

ПРОФСПІЛКОВЕ ВІЧЕ. Голоси за достойне життя

IMG 4567   У центрі Львова біля пам’ятника Кобзарю відбувся кількатисячний мітинг-віче з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю. Профактив області підтримали пересічні спілчани різних галузей, пенсіонери, мешканці області зі статусом «дітей війни». В акції взяв участь і виступив голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько, голови обласних галузевих профспілок, голови первинних профорганізацій 28 галузей регіону. Головною темою виступів на..

[ Детальніше... ]

Відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю у Києві

DSCmm 7904 9 жовтня 2013 року,  з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю біля Будинку Київської міської ради профспілок (вул. Хрещатик, 16) було встановлено вже традиційні інформаційно-консультативні  намети, в яких кияни змогли отримати від спеціалістів Міськпрофради консультації та інформаційні матеріали:  -         з трудового законодавства; -         з охорони праці; -         ознайомитися з газетою "Київські профспілки". Київська міська рада профспілок DSCmm 7901 DSCmm 7903 [ Детальніше... ]

"Роботодавці отримали більше стимулів. А працівники?"

Uryad kurier Юрій КУЛИК, голова Федерації профспілок України: «Майже два мільйони осіб працюють без оформлення» 7 жовтня профспілковий рух відзначив Всесвітній день дій за гідну працю, впроваджений у 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок. Що тіснішими стають відносини України з Євросоюзом, то більше сподівань ми покладаємо на те, що житимемо «як у Європі» і що зарплати будуть не гірші. На думку експертів ООН, для відтворення трудового потенціалу людини..

[ Детальніше... ]

У рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю Київська міська рада профспілок провела круглий стіл «Гідна праця-безпечна праця»

У рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю Київська міська рада профспілок 08 жовтня 2013 р. провела круглий стіл на тему «Гідна праця-безпечна праця» У заході взяли участь: Від Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві: - начальник територіального управління Олег Румежак; - начальник інспекції державного нагляду за об’єктами котлонагляду та за підйомними спорудами Олексій Степаненко; - начальник інспекції нагляду у газовому комплексі та хімічній промисловості Олександр Хомяков; Від Київської міської державної адміністрації: - начальник..

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ ГІДНОЇ ПРАЦІ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

IMG 2670 8 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок провели тематичний семінар для профспілкових лідерів області. Починаючи з 2008 року, за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок цього дня (7 жовтня) в усьому світі лунають заклики до соціальної справедливості та гідної праці. Цього року заходи проходять під гаслами: «Права в сфері праці», «Солідарність профспілок та співпраця..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31