Масштаби допитів профспілковців зростають

mvs   У зв’язку з подіями на майдані Незалежності у місті Києві 1 грудня 2013 року слідчі продовжують масово допитувати спеціалістів, керівників та інших працівників ФПУ та членів її виборних органів. З цього приводу керівництво ФПУ звернулося ся до начальника Київської міської міліції і Міністра внутрішніх справ України. Вже допитано понад 60 осіб, більше 100 отримали повістки та виклики найближчим часом до слідчих органів, частина раніше допитаних викликаються..

[ Детальніше... ]

Міністр юстиції розглядає звернення ФПУ щодо недопущення перешкоджання діяльності профспілок

1366789862823   Міністерство юстиції отримало і опрацьовує звернення ФПУ щодо негативних наслідків рішення Печерського суду щодо недопущення на робочі місця керівників і працівників більш ніж 40-ка Всеукраїнських профспілок та Федерації профспілок України. ФПУ акцентує увагу Міністерства юстиції, що перешкоджання діяльності профспілок суперечить національному законодавству та ратифікованій Україною Конвенції Міжнародної Організації Праці №187 «Про свободу асоціації та захист прав на організацію» та №98 «Про застосування принципів права на організацію..

[ Детальніше... ]

SOS. Для кого забирають профспілкові оздоровниці?

Останнім часом активізована робота судів відносно профспілкового майна. Тільки протягом минулого тижня судами було прийнято 11 рішень щодо передачі профспілкових об’єктів на користь Фонду державного майна України. Все це незважаючи на те, що більше ніж пів століття всі ці об’єкти належали профспілкам. Чи очікують ці об’єкти соціального значення розквіт під правлінням Фонду державного майна України? Перепродаж у приватні руки? Перепрофілювання? Федерація професійних..

[ Детальніше... ]

SOS. Профспілковий рух у небезпеці

          tmpEuDhCv html m6b781edc 123   Заборону профспілкам працювати у власному Будинку спілок знов підтвердив Печерський районний суд. З абсолютно не зрозумілих підстав 4 грудня Виконавча служба на рішення цього ж Печерського суду заборонила більш ніж сорока Всеукраїнським профспілкам і апарату ФПУ знаходитись в їх центральному офісі на майдані Незалежності, 2. Для оперативного врегулювання зазначеної проблеми Федерація профспілок України звернулась до Печерського суду щодо розширення кола осіб, які мають..

[ Детальніше... ]

Протест проти перешкоджання діяльності профспілок

 2013-10-16 131041-150x150   10 грудня 2013 року Федерація професійних спілок України отримала вимогу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві, винесену на виконання Ухвали Печерського районного суду м. Києва, про заборону знаходитися у приміщеннях Будинку спілок на Майдані Незалежності, 2 будь-яким особам, крім працівників Підприємства «Господарське управління ФПУ» та охоронної фірми. Таким чином, Федерація профспілок України, понад 40 всеукраїнських профспілок - її членських організацій, позбавлені можливості здійснювати..

[ Детальніше... ]

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

          193349m           На Майдані Незалежності проводиться громадянська акція «Євромайдан». У епіцентрі цих подій знаходиться Будинок спілок, а серед мітингувальників є  члени різних профспілок. Президія Федерації профспілок України виходячи з ситуації, що склалася, зробила відповідну ЗАЯВУ. На сьогодні, 6 грудня, всі системи життєзабезпечення Будинку спілок працюють у штатному режимі. Працівники ФПУ та членських організацій перебувають на робочих місцях і виконують свої обов’язки. Враховуючи погодні умови, ФПУ, виконуючи свою гуманітарну місію, на прохання..

[ Детальніше... ]

ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

vlag-oekraine-610x330   Федерація профспілок України заявляє рішучий протест проти силового розгону мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності в місті Києві. Право на мирні збори, мітинги, походи і демонстрації гарантується Основним Законом – Конституцією України – і повинно безумовно забезпечуватися всіма державними структурами. На свободі об’єднання, на праві безперешкодних мирних зборів ґрунтується діяльність громадянського суспільства у кожній країні. У демократичному світі саме так..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31