Деревам пам’яті – зеленіти!

SAM 4215   У день охорони праці 28 квітня по всій Рівненській області у церквах пройшли молебні за здоров'я працюючих на виробництві, відслужені панахиди за загиблими під час виконання своії трудових обов’язків. У Покровському соборі у Рівному відбулась така урочиста служба, участь у якій взяли всі причетні до охорони праці на Рівненщині. Серед них були представники ТУ Держгірпромнагляду у Рівненській області, Фонду від нещасних випадків на..

[ Детальніше... ]

Гаряча лінія

3453333333-001 i   Гаряча лінія «Всесвітній день охорони праці» тел.: 528-70-91, 528-70-84.   Департамент охорони праці ФПУ

[ Детальніше... ]

Про практичні результати роботи ФПУ і її членських організацій у сфері охорони праці у 2013 р. і в першому кварталі 2014 р.

slayd1   1.​ За 2013 рік і перший квартал 2014 р. організовано і проведено за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України навчання та перевірку знань з питань охорони праці 5,5 тисяч профспілкових активістів і близько 9 тисяч представників роботодавців. Результатом цієї роботи є зниження на 7% у 2013 р. у порівнянні з 2012 кількості нещасних випадків на виробництві з організаційних причин, та..

[ Детальніше... ]

Безпека праці на підприємстві – в центрі уваги профспілок Миколаївщини

Президиум облсовпрофа 24.04.14  на Янтаре 013   У рамках Всесвітнього Дня охорони праці, Миколаївська обласна рада профспілок провела 23 квітня п.р. на базі Миколаївського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна» виїзне засідання президії, де було розглянуто питання про досвід роботи адміністрації і профспілкового комітету підприємства щодо створення безпечних умов праці. ПАТ «САН ІнБев Україна» - лідер українського ринку з виробництва пива, об’єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення..

[ Детальніше... ]

28 квітня - Всесвітній День охорони праці

загруженное17 березня 2014 року відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні, на якому було прийнято Звернення Організаційного комітету під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві» та План заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні. Від ФПУ у засіданні взяв участь..

[ Детальніше... ]

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2014 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

      1365417104 285 звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2014 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій     ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в..

[ Детальніше... ]

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

    ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»     № п/п Зміст заходів Строк виконання Виконавці 1. Доведення до підприємств, установ і організацій (далі – підприємства) звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні з метою їх реалізації на відповідному рівні. квітень Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи..

[ Детальніше... ]

Всесвітній день охорони праці - засідання «круглого столу»

1В рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві» 24.04.2014 року у Києво-Святошинському районі Київської області відбулось засідання «круглого столу» на базі Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України. В засіданні «круглого столу» взяли участь: Іскоростенський А.М. – заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації; Тягай М.П. – головний спеціаліст – технічний інспектор праці..

[ Детальніше... ]

В Запорожье обсудили вопросы безопасных условий труда

ЗАП   23 апреля 2014 года состоялось заседание расширенного президиума Запорожского областного совета профсоюзов по вопросу: «О состоянии условий, безопасности труда, уровня производственного и непроизводственного травматизма, профзаболеваемости в Запорожской области и совместных действиях сторон социального партнерства по дальнейшему улучшению безопасной жизнедеятельности населения». В обсуждении вопроса приняли участие представители сторон социального партнерства, органов государственного надзора за охраной труда. Намечено к выполнению ряд мероприятий. А также подготовлены обращения в Кабинет..

[ Детальніше... ]

Безопасность и здоровье – в приоритете

ЛУГ   Всемирный день охраны труда, который отмечается ежегодно 28 апреля, в этом году проходит под девизом «Безопасность труда и здоровья во время использования химических веществ на производстве». В связи с этим среди прочих мероприятий Теруправление Государственной службы горного надзора и промышленной безопасности Украины в Луганской области при участии Государственной инспекции надзора в агропромышленном комплексе и Луганской областной профсоюзной организации работников текстильной и легкой промышленности (председатель Н.И...

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31