Як відзначили День міжнародної солідарності трудящих у Полтавській області

07.10.2011 003   Згідно постанови президії Полтавської облпрофради “Про відзначення профспілками області Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня” від 17.04.2014 р. в області здійснена низка масових заходів.   Профспілкові організації  різних рівнів провели з членами профспілок та їх сім'ями маївки, урочисті збори, концерти художньої самодіяльності, спортивні заходи в день Першотравня - Свята весни і праці. В облпрофраді та переважній більшості обласних організацій профспілок проведені прийоми профактиву та ветеранів..

[ Детальніше... ]

Профспілки Кіровоградщини – за єдність України і гідне життя!

КИР1   Активну участь у Першотравневій демонстрації в Кіровограді взяли Федерація профспілок області та її членські організації, чим традиційно розкрили мету 1 Травня - єднати трудящих у боротьбі за свої права, гідну працю і життя! Найчисельніші і найорганізованіші - обласні організації профспілок працівників сільгоспмашинобудування, УДППЗ «Укрпошта», освіти, охорони здоров’я, культури. Враховуючи нинішню тривожну ситуацію в країні, головним лозунгом колони ФПО стало гасло «Профспілки Кіровоградщини – за цілісну,..

[ Детальніше... ]

Заявление МКП к 1 мая 2014 года

arton14641-5026 Укрепление мощи трудящихся крайне важно для экономической, промышленной и социальной трансформации. Сегодня международная система работает против трудящихся и их семей, а правительства все больше поддаются влиянию финансовых кругов и большого бизнеса. Малая часть мирового населения обладает обширной властью и благосостоянием, в то время как миллионы и миллионы людей остаются без работы, или работают в условиях неустойчивости и эксплуатации с ничтожной оплатой. Власть корпораций нужно укротить как..

[ Детальніше... ]

Урочистості у Вінниці з нагоди 1 Травня

016 Федерація профспілок Вінницької області провела урочисті збори представників трудових колективів Вінниччини з нагоди Першотравня – Дня міжнародної солідарності трудящих. Перед початком урочистостей відбулося покладання квітів до меморіальної дошки колишньому Голові облпрофради, Герою Соціалістичної Праці П.М. Лук’янчикову. Після доповіді Голова Федерації профспілок області Володимир Паращук вручив кращим трудівникам області та профспілковим активістам Почесні Знаки ФПО, Почесні Грамоти, а також Свідоцтва про занесення до Книги Трудової Слави та на..

[ Детальніше... ]

Луганськ - Першотравень

forum   Пропозиції щодо проведення святкових заходів з нагоди 1 травня 2014 року були розглянуті на засіданні Президії Ради Федерації профспілок Луганської області 14 квітня 2014 року. Члени Президії прийняли рішення, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в Україні та регіоні, організувати профспілками обговорення ситуації у трудових колективах та самостійно прийняти рішення щодо участі у мітингах. Участь у заходах, організованих політичними партіями, офіційно не приймати. Зі свого боку, Федерація підготувала низку..

[ Детальніше... ]

Урочистості з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих у Харкові

01 333333333333333333   Об’єднання профспілок Харківської області підтримало рішення Президії ФПУ про проведення заходів до Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 травня під гаслом: «Профспілки – за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей». У зв’язку з цим 23 квітня 2014 року Радою ОПХО було прийнято Звернення до членів профспілок Харківщини з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 травня. Членські організації ОПХО, їх організаційні ланки..

[ Детальніше... ]

Назустріч 1 Травню!

traven   Членські організації Федерації профспілок України з оптимізмом розгорнули активну підготовчу роботу з відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня. Традиційно на передодні святкових заходів, Президія ФПУ на офіційному веб-порталі та на шпальтах «Профспілкових вістей» оприлюднила Звернення до членів профспілок, ветеранів праці та профспілкового руху, в якому закликала усіх, кому не байдужа власна доля, хто вболіває за цілісність та незалежність України, незважаючи на різні політичні та..

[ Детальніше... ]

Звернення до членів профспілок з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня

  Шановні спілчани! Шановні ветерани праці і профспілкового руху!   Традиційно День міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня є святом людей праці, яке згуртовує їх навколо профспілок та єднає у відстоюванні своїх соціально-економічних прав та інтересів, передусім на працю. У складній соціально-політичній та економічній ситуації Федерація профспілок України, членські організації залишаються вірними захисниками людини праці, послідовно виступаючи за соціальну справедливість у суспільстві, підвищення соціальних стандартів, належні і безпечні умови праці. Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити..

[ Детальніше... ]

1 Травня - День міжнародної солідарності трудящих

2399083049    День міжнародної солідарності трудящих відзначається у світі уже понад 120 років. Першого травня 1886 року в Нью-Йорку, Філадельфії, Чикаго та інших містах США робітники оголосили страйк проти 10-15-годинного робочого дня й поставили вимогу до власників фабрик зробити робочий день 8-годинним. Зупинилися всі підприємства, люди цілими сім’ями вийшли на вулиці. Страйк очолили члени Міжнародної робітничої асоціації. 3 травня, щоб зірвати страйк, господар заводу, біля якого зібралися..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31