Профспілки Тернопільщини допомагають українській армії

armyhelp На звернення Тернопільської обласної ради профспілок профспілкові організації області активно включилися в роботу по збору коштів на потреби української армії. Профспілкові комітети ініціювали в трудових колективах перерахування одноденного заробітку працівників, збір речей та продуктів для захисників Вітчизни, перераховували кошти профспілкових бюджетів.  За неповною інформацією членських організацій профспілковий фінансовий внесок у загальну допомогу склав майже 800 тис. гривень. Найбільші суми коштів перерахували профспілкові організації ВАТ «Тернопільобленерго», працівників охорони..

[ Детальніше... ]

Атомники - за мир та єдність!

image001   Працівники Рівненської атомної електростанції допомагають Збройним Силам України від початку проведення антитерористичної операції на Донбасі. Протягом квітня-травня атомники переказали на рахунки Міністерства оборони понад 960 тисяч гривень. У тому числі на матеріально-технічне забезпечення армії 635 тисяч гривень та ще майже 330 тисяч — на медичне забезпечення. У літній період енергетики РАЕС переказували кошти на рахунок Кузнецовської організації ветеранів Афганістану. Так було зібрано майже 230 тисяч..

[ Детальніше... ]

Все – для перемоги

IuRGJensBOE   Сьогодні дехто з нас живе у своїй мирній, ретельно вибудованій паралельній реальності. Як завжди ходить на роботу, радіє життю, планує відпочинок. Не впускає війну у своє життя. А є й інші, небайдужі, які віддають свій час, гроші, уміння, частину себе, а іноді і своє життя задля нової України. Вони виконують сьогодні роботу чиновників та держави. Вони янголи-охоронці українського війська.                                                                 О. Шкуровська,     «Ескадрон милосердя – допомога фронту..

[ Детальніше... ]

Профспілки Івано-Франківщини інформують про надання грошової допомоги на підтримку Української армії та гуманітарної допомоги постраждалим

DSC Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Н.В.Бирчак) інформує, що працівники закладів охорони здоров’я області надали допомогу Збройним силам України в сумі 2 млн 775 тис.грн., на підтримку Майдану гідності  - 449 тис.860 грн.  Разом з тим для цієї мети працівниками галузі медицини надано допомогу: продуктами харчування на суму 89тис.490 грн., медикаментами – на суму 103 тис.80грн., одягом та різними засобами індивідуального та колективного захисту – на суму 129..

[ Детальніше... ]

Інформація про надання гуманітарної допомоги Миколаївською обласною радою профспілок

df475f81f7346695926b2e37097f535d.i240x179x307   Інформація про надання Миколаївською обласною радою профспілок гуманітарної допомоги постраждалим віськовим та вимушено переселеним особам зі східних областей України та АР Крим станом на 15 серпня 2014 року.   (Таблиця додається)     Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Ми надіємося на вас, ми молимося за вас!

oilnews.kz   Як повідомляє голова об’єднаного профкому калуського Товариства «Карпатнафтохім-Лукор» Олег Дем’янович Кушлик, окрім тих відрахувань, що утримуються із зарплат людей у вигляді військового податку, спілчани продовжують додатковий збір коштів на підтримку українських військових, які нині захищають державу на східних кордонах в зоні проведення АТО. Серед них є 18 працівників «Карпавтнафтохіму». Власне на їх підтримку профспілкою передано 70 тис. грн. Зараз, за словами О.Д. Кушлика, розпочато..

[ Детальніше... ]

Допомога продовжує надходити

2158800   Інформація про надання Дніпропетровським обласним об'єднанням профспілок гуманітарної допомоги постраждалим віськовим та вимушено переселеним особам зі східних областей України та АР Крим станом на 1 серпня 2014 року.   (Таблиця додається)   Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ БУВАЄ. Профспілкова солідарність допоможе вижити

6 gallery   Командування Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України звернулось до ФПУ за допомогою у придбанні холодильного обладнання для забезпечення належного харчування поранених бійців із зони АТО та інших потерпілих військовослужбовців. З початку проведення антитерористичної операції на Сході України на лікування до шпиталю постійно направляються сотні важкопоранених військовослужбовців із зони бойових дій. Для їх одужання, зокрема, потрібно забезпечити довготривале збереження ліків і продуктів харчування. Вартість відповідного..

[ Детальніше... ]

Допомога військовим

1408432402 20140818-oshero002   Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вже неодноразово надавала гуманітарну допомогу бійцям, які знаходяться у зоні АТО. Особливої уваги потребують поранені вояки, яким має надаватися цільова допомога на лікування. Спілчани вирішили допомогти своєму колезі – 27-ми річному вчителю ЗНЗ № 104 – Костянтину Пенделєєву, який був тяжко поранений у бою під Лисичанськом і нині перебуває в Ірпінському госпіталі. З березня він воював проти терористів..

[ Детальніше... ]

Крапля твоєї крові врятує чиєсь життя!

1409731313 1359738878 g8 wywmme-i   Кожен, хто зараз бореться у зоні АТО за незалежність України, відстоює гідне майбутнє для усіх поколінь. Наші воїни жертвують своїм життям і здоров’ям, щоб звільнити рідну землю від окупантів. І в цей складний час їм дуже потрібна наша підтримка та допомога. Профспілка освітян столиці спільно зі Студентською профспілковою асоціацією м. Києва ініціюють доброчинну акцію «Здай кров для пораненого солдата». Детальну інформацію можна отримати в..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31