Антимонопольний комітет поінформував СПО об'єднань профспілок про результати перевірок, вивчення цінової ситуації на споживчому ринку

39f1091ecd 214246 26 травня 2014 року питання цінової ситуації в Україні та зниження купівельної спроможності громадян розглядалося на засіданні СПО об’єднань профспілок . Відповідно до пункту 2.3 Рішення СПО об’єднань профспілок від 26.05.2014 № 14-4 було надіслано звернення до Антимонопольного комітету України з вимогою забезпечити: - контроль за узгодженими діями суб’єктів господарювання та дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції та регулюванням цін (тарифів) на товари, що виробляються..

[ Детальніше... ]

Проведено вебінар по ціновій ситуації в Україні та дій профспілок щодо недопущення зниження життєвого рівня населення

 IMG 20140902 09274   Яка ситуація на ринку продовольчих товарів та житлово-комунальних послуг в умовах впровадження Урядом антикризових заходів?   Які додаткові заходи Уряду щодо захисту малозабезпечених верств населення при сплаті за житлово-комунальні послуги?   Хто має право на отримання компенсації при сплаті за житлово-комунальні послуги у зв’язку з підвищенням тарифів на газ та тепло?   Який порядок отримання компенсації?   На ці та інші питання всі бажаючі отримали відповідь від заступника керівника..

[ Детальніше... ]

Основні соціальні аспекти Держбюджету на 2015 рік

42184 Під час зустрічі в рамках постійно діючої тристоронньої робочої групи з ведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу 29 серпня 2014 року, Мінфін фактично презентував основні соціальні аспекти проекту Держбюджету на 2015 рік. Основна ідея закладена до цього документу відображається як: продовження політики скорочення видатків та легалізації «ручного» управління на невизначений термін. Щодо соціальних стандарті, то Мінфін пропонує: -        встановити у 2015 році прожитковий мінімум для працездатних осіб..

[ Детальніше... ]

Тарифи на житлово-комунальні послуги в регіонах України (станом на початок серпня 2014 року)

ЖК  За даними моніторингу тарифів на житлово-комунальні послуги, що проводиться Державною інспекцією України з контролю за цінами по базових підприємствах усіх регіонів, протягом липня 2014 року відбулися зміни тарифів на послуги з теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення для населення та для бюджетних установ та інших споживачів.   Зміни тарифів для бюджетних установ та інших споживачів на послуги з теплопостачання:   - Рівненська область, м. Рівне, ТОВ «Рівнетеплоенергія» (за 1 гігакалорію..

[ Детальніше... ]

ФПУ тримає на контролі зміни цін на споживчому ринку товарів і послуг та питання реалізації державної цінової політики

4f516d98c996a450   Питання доступності до продовольчих товарів, житлово-комунальних послуг, послуг транспорту і зв’язку, недопущення необ’єктивного зростання цін і тарифів на соціально значущі товари і послуги, посилення упереджуючого захисту купівельної спроможності громадян, і, зокрема, працюючої людини, додержання законодавства з питань реалізації державної цінової політики та його вдосконалення займають важливе місце в роботі ФПУ.  З метою запобігання підвищенню рівня бідності серед населення Федерація профспілок України тримає на контролі зміни..

[ Детальніше... ]

На доручення Кабінету Міністрів України центральними органами виконавчої влади опрацьовано звернення профспілок щодо посилення контролю у сфері ціноутворення на соціально важливі товари та послуги

 b850508fb300c17c64df6103b26e688d   Питання цінової ситуації в Україні та зниження купівельної спроможності громадян СПО об’єднань профспілок розглядалося наприкінці травня ц.р. Відповідно до пункту 2.1 Рішення СПО об’єднань профспілок від 26.05.2014 № 14-4 Кабінету Міністрів України було надіслано заяву СПО об’єднань профспілок «Про недопущення зниження рівня життя населення в умовах впровадження антикризових заходів та необхідність посилення Урядом контролю щодо державного регулювання цін і тарифів на соціально важливі товари та послуги»..

[ Детальніше... ]

Антимонопольний комітет поінформував профспілки про результати перевірок, вивчення цінової ситуації на споживчому ринку

 618-1 26 травня 2014 року питання цінової ситуації в Україні та зниження купівельної спроможності громадян розглядалося на засіданні СПО об’єднань профспілок . Відповідно до пункту 2.3 Рішення СПО об’єднань профспілок від 26.05.2014 № 14-4 було надіслано звернення до Антимонопольного комітету України з вимогою забезпечити: - контроль за узгодженими діями суб’єктів господарювання та дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції та регулюванням цін (тарифів) на товари, що виробляються (реалізуються)..

[ Детальніше... ]

Питання щодо перегляду граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги обговорено на засіданні в НКРЗІ

kravcov 22 липня ц.р. в НКРЗІ відбулося засідання Робочої групи з розробки та удосконалення Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, на якому обговорювалися пропозиції Укртелекому щодо перегляду Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. У вказаному заході взяли участь представники НКРЗІ, Мінекономрозвитку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, ПрАТ «Фарлеп-Інвест», Укртелекому, Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, Української Асоціації операторів..

[ Детальніше... ]

Підвищення тарифів на залізничні перевезення пасажирів – під прицілом профспілок

1351865129 250x200   16 липня на виконання положення Генеральної Угоди щодо проведення обговорення проектів соціально важливих рішень органів виконавчої влади з профспілковою стороною в приміщенні Укрзалізниці відбулась нарада з обговорення мотивації підвищення тарифів на пасажирські перевезення залізничним транспортом. В засіданні прийняли участь представники СПО об’єднань профспілок, галузевих профспілкових організацій, фахівці апарату ФПУ, керівники та фахівці Укрзалізниці. Учасники засідання отримали інформаційно-довідкові матеріали про економічно-фінансовий стан пасажирських перевезень та шляхи покращення..

[ Детальніше... ]

Пропозиції Профспілки працівників культури України щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні

1   На початку липня ц.р. до СПО об’єднань профспілок звернулося Міністерство інфраструктури України щодо погодження проекту наказу Мінінфраструктури України «Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні» (стосовно загального підвищення на 21% тарифів на перевезення пасажирів у всіх категоріях вагонів з 1 липня та 1 жовтня 2014 року, окрім СВ та поїздів Інтерсіті+ (IC+). З метою прийняття виваженого колегіального рішення, СПО..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30