15 жовтня під стіни Кабміну!!!

15 10 km НІ бідності в Україні!!!  Зупинити антисоціальну агресію!!!  STOP наступу на трудові права!!!  Реформи на користь людей, а не олігархів!!!  За гідну працю і справедливу зарплату!!!  Людина праці найвища цінність країни!!!    З такими гаслами 15 жовтня профспілки пікетуватимуть Уряд в рамках дій за гідну працю та боротьби з бідністю. Рішення про проведення публічних акцій прийнято 7 жовтня на Всеукраїнському форумі профспілок «За гідну працю і..

[ Детальніше... ]

Вимоги учасників Всеукраїнського форуму профспілок до Уряду

 7 10   Вимоги  до Кабінету Міністрів України з питань захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників   Профспілки виступають ПРОТИ:   1.Скорочення робочих місць і заморожування заробітних плат, пенсій. 2.Економії бюджетних коштів виключно за рахунок працюючого населення, пенсіонерів, членів їхніх сімей. 3.Підвищення цін та тарифів в умовах падіння реальних доходів. 4.Безправ’я людей у трудових відносинах, поширення нелегальної зайнятості без законного захисту та безпеки праці. 5.Позбавлення працівників і їхніх дітей санаторно-курортного лікування..

[ Детальніше... ]

Резолюція Всеукраїнського форуму профспілок

IMG 9433 Ми, учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини», розуміємо, але вкрай занепокоєні складною фінансово-економічною ситуацією в країні. Коли в нашу домівку прийшла біда і держава знаходиться в стані фактичної війни, працівники не просто туго затягнули свої паски, а власноруч, за власним бажанням, віддають останню копійчину воїнам, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України. Водночас профспілки обурені черговими спробами урядовців обмежити права працюючих..

[ Детальніше... ]

РІШЕННЯ ФОРУМУ. Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

ФР   Учасники Всеукраїнського форуму профспілок ухвалили текст Резолюції, у якій висловили занепокоєність складною фінансово-економічною ситуацією в країні.   «Наразі державна соціальна політика далека від конституційних норм – в її основу замість суспільно прийнятних державних соціальних стандартів гідного життя і гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання, наслідком чого стане подальше зубожіння українських громадян, - наголошується у документі. - Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році..

[ Детальніше... ]

ФОРУМ. Профспілки закликають владу до соціального діалогу

Форум1   Невідкладно розпочати діалог з соціальними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни, для успішної конкуренції на світових ринках, закликали Уряд учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини», який відбувся 7 жовтня у Києві.   У роботі форуму..

[ Детальніше... ]

Де ж те світло, в кінці тунелю?

rob   7 жовтня, у Всесвітній день боротьби за гідну працю, в м.Івано-Франківську відбулося засідання постійно діючої робочої групи обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі –ТТСЕР), в якому  взяли участь:  від органів виконавчої влади -  Я.Ульванська, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації, заступник співголови ТТСЕР, О.Гринів, заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації - начальник відділу, керівник секретаріату ТТСЕР; від Ради профспілок області - В.Уєвич, перший заступник..

[ Детальніше... ]

Зустріч профактиву Черкащини з керівниками області до Всесвітнього дня дій за гідну працю

DSC05402   6 жовтня 2014 року у приміщенні Федерації профспілок Черкаської області відбулася зустріч профспілкового активу області з керівниками області – головою обласної ради Валентиною Коваленко та головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, під час якої представниками галузевих профспілкових об’єднань області було обговорено питання соціально-економічної ситуації в області й завдання профспілок щодо захисту прав її членів, а також озвучені головні проблемні питання їхньої..

[ Детальніше... ]

ПАУ – за гідну працю!

logo aviabud Рішенням Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України (постанова №П-26-7 від 25.09.2014р.) підтримана ініціатива Федерації профспілок України щодо проведення маніфестації та пікетування Кабміну та Верховної Ради 15 жовтня 2014р., в рамках дій за гідну працю та боротьби проти бідності. Профспілкою надані наступні пропозиції до пакету вимог до Уряду: Виступаємо ПРОТИ: 1. Ліквідації самоврядних Фондів Соцстраху та включення їх коштів до Держбюджету. 2. Підвищення страхового стажу (як загального так і для вислуги..

[ Детальніше... ]

В Об'єднанні профспілок Харківської області проведено Круглий стіл «Гідна праця - основа гідного життя»

Круглый стол-2 Відкриваючи засідання Круглого столу Сергій Волков, перший заступник Голови Об'єднання профспілок Харківської області, зазначив, що 7 жовтня відзначається Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений в 2008 році з ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок. Проблеми реалізації гідної, надійної праці гостро стоять в сучасній Україні: падіння життєвого рівня внаслідок невиправдано низького рівня заробітної плати, пенсій і соціальних допомог через їх заморожування, не усунена дискримінація у сфері праці,..

[ Детальніше... ]

СОВМЕСТНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ЕВРОПЕЙСКИХ ФЕДЕРАЦИЙ ПРОФСОЮЗОВ ПО СЛУЧАЮ ВСЕМИРНОГО ДНЯ ДЕЙСТВИЙ ЗА ДОСТОЙНЫЙ ТРУД 7 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА

 1286440965 logo-369x280   Во Всемирный день действий за достойный труд, 7 октября 2014 года, профсоюзы всей Европы проведут акции в поддержку европейской экономики, основанной на достойных рабочих местах, а не на нестандартной занятости. Мужчины и женщины должны иметь возможность зарабатывать себе на жизнь своим трудом, чтобы в конечном итоге не оказаться жертвами нестандартной и/или низкооплачиваемой работы. Качественные рабочие места, достойная заработная плата и условия труда являются правом..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31