ГУЧНА СПРАВА. Хто і чому зазіхає на профспілковий санаторій?

picturepicture13833 40002   Заяву про вчинення кримінального правопорушення направив в Генеральну прокуратуру України Голова Правління Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» Микола Субота. Що спонукало його зробити цій рішучий крок? Чому, на його думку, саме ГПУ має зайнятися цією справою? З цими запитаннями ми звернулись до самого Миколи Суботи.   - Справа у тому, що 30 січня 2015 року на територію ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський» ПрАТ..

[ Детальніше... ]

У трудових колективах оздоровниць зріють незадоволення та протестні настрої

 upz   Трудові колективи дочірніх підприємств та акціонерних товариств, створених за участю ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", стурбовані ситуацією, яка викликана тим, що Державним бюджетом України на 2015 рік не передбачено фінансування витрат на санаторно-курортне лікування. Про це зазначено у листі Голови Правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" до Голови ФПУ. Правлінням ПрАТ "Укрпрофоздоровннця" було вивчено настрої у трудових колективах оздоровниць. Керівництво санаторно-курортних закладів змушене приймати такі антикризові непопулярні заходи, як скорочення персоналу, переведення їх..

[ Детальніше... ]

Збережемо туристичну галузь!

  23156-1u   Трудовий колектив та акціонери Приватного акціонерного товариства «Волиньтурист» звернулись до народних депутатів України з приводу судових процесів, що тривають, починаючи з вересня 2011 року, з приводу визнання за державою у особі Фонду держмайна права власності об’єктів, що належать ПАТ «Волиньтурист». Судові справи були відкриті за позовами прокуратура Волинської області в інтересах держави з метою незаконного заволодіння майном товариства. Трудовий колектив вже звертався до Президента України як..

[ Детальніше... ]

Під загрозою оздоровлення шахтарів, їх дітей та родин

7890b   Дзержинський територіальний комітет (Донецька обл.) Профспілки працівників вугільної промисловості України висловив занепокоєння ситуацією, що склалася із оздоровленням шахтарів та членів їх сімей, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».   (Лист додається)   ІАЦ  

[ Детальніше... ]

Про знищення соціального страхування в Україні

            zvern   Звернення профспілкового активу обласної організації профспілки «Машметал» до народних депутатів України від Полтавщини   Профспілкові організації машинобудівників Полтавщини з глибоким обуренням сприйняли Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (№77 –VІІІ) ухвалений Верховною Радою України 28.12.2014 року і особливо ту норму згідно з якою наймані працівники позбавляються санаторно – курортного лікування , а їх діти - відпочинку в літних дитячих оздоровчих таборах.    Звертаємо також..

[ Детальніше... ]

Потрібно відновити фінансування санаторно-курортної галузі

mmmm 230215   До Голови ФПУ Г.Осового звернувся Моршинський міський голова Р.Ільницький у зв’язку із припиненням фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування. У листі повідомляється, що Моршинська міська рада стурбована тим, що санаторно-курортні заклади міста змушені проводити скорочення працівників, переводити їх на скорочений графік роботи, закривати корпуси санаторіїв, що призводить до передстрайкового стану. Така ситуація в санаторно-курортних закладах міста ставить під загрозу виконання міського..

[ Детальніше... ]

Профспілки проти передачі народної власності у відомчі руки

МАЙНО   Чи зможуть зараз пересічні українці покращити здоров’я, зменшити ризик тяжких захворювань в загальнонародному лікувально-оздоровчому комплексі? Це питання досі залишається відкритим, бо замахи на профспілкове майно стають все більш агресивними та нахабними. Проти чергового свавілля, пов’язаного зі спробами відчуження профспілкового майна виступили 4 лютого профспілкові активісти, представники громадськості. Вони вийшли на мітинг протесту перед Верховним судом України з вимогою до суддів та прокурорів дотримуватися Конституції та..

[ Детальніше... ]

Об’єднання профспілок Харківської області звернулося до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України

soczaschita1   У зверненні наголошується: профспілки Харківщини обурені змінами, внесеними в порушення ст.ст. 22, 49 Конституції України, Законом України № 77-VIII від 28.12.2014 до Закону України № 1105 «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Вони вважають, що цим Законом не передбачаються соціальні послуги для застрахованих осіб та членів їх сімей, які були гарантовані Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими..

[ Детальніше... ]

ЧИ БУДЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ЗА КОШТИ СОЦСТРАХУ?

dFEvcLas0LQ   Профспілки б’ють на сполох   Голова Закарпатської обласної ради профспілок Іван Король звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у зв’язку з  ситуацією, яка склалася навколо нещодавно прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці». Цим документом фактично ліквідовано оздоровлення працюючих та членів їх..

[ Детальніше... ]

Позиція профспілок: потрібно зберегти санаторно-курортне лікування і дитяче оздоровлення

20131204529f437b0a6fa    Коментар Голови ФПУ Григорія Осового:   - Серед основний завдань профспілок, які визначені чинним законодавством, – це представництво і захист інтересів як найманих працівників так і застрахованих осіб у системі соціального страхування. Система соціального страхування в Україні є вагомим доповненням до державної системи соціального захисту населення і орієнтована на найманих працівників, тобто та людина, яка працює, вона підпадає під систему соціального страхування на випадок безробіття, тимчасової непрацездатності, втрати..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31