Профспілки змусили Уряд звернути увагу на проблему зарплатної заборгованості

CAM00126   На одному з найближчих засідань Кабінету Міністрів України буде розглянуто питання заборгованості з виплати заробітної плати. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики В.В. Іванкевич, відкриваючи засідання Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати 28 травня ц.р. У засіданні Комісії від СПО об’єднань профспілок взяли участь Голова Профспілки суднобудування України Бутенко М.О., консультант з питань економічного захисту і трудових відносин Укрелектропрофспілки Єнік Г.В. та заступник..

[ Детальніше... ]

Формула бідності українського працівника: знецінена мінімальна заробітна плата

384550714   «Встановлення мінімальної заробітної плати повинно бути одним із елементів політики, яка спрямована на боротьбу з убогістю та на забезпечення задоволення потреб всіх працівників та їхніх сімей.»   Рекомендація МОП № 135   Мінімальна заробітна плата має забезпечувати гідний рівень життя працівника та його родини. Але сьогодні в Україні мінімальна заробітна плата не гарантує працюючій людині порятунку від бідності. Вона не забезпечує основних потреб працівника та членів його сім’ї...

[ Детальніше... ]

Є надія на підвищення зарплати для медиків

75   Федерація профспілок України та її членські організації, зокрема профспілки працівників бюджетної сфери, домагаються від влади збільшення рівня оплати праці у бюджетних галузях. Ці питання неодноразово були порушені в зверненнях профспілок до Президента України, Верховної Ради України, Уряду, центральних органів виконавчої влади тощо. І нарешті з’явилася надія на поступове поліпшення ситуації, 20 травня ц.р. Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до..

[ Детальніше... ]

Проблема виплати заробітної плати найманим працівникам в центрі уваги профспілок та відділення НСПП в Миколаївській області

IMG 20150515 100031   15 травня 2015 року в приміщенні Відділення НСПП в Миколаївській області відбулась робоча нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах державного сектору економіки за участі начальника Відділення Оксани Євченко, заступника начальника Відділення Світлани Загребайленко, заступника голови обласної ради профспілок, трудового арбітра НСПП Любові Онищенко, голови обласної організації профспілки працівників суднобудування Володимира Смєлова, голови профкому Державного Південного виробничо-технічного підприємства Валентини Бондарець, спеціаліста..

[ Детальніше... ]

Суд начал проверку законности размера прожиточного минимума

a 02bafc71   Окружной административный суд Киева обязал Кабмин подать письменно объяснения и все документы по установлению правительствами Украины прожиточного минимума за последние 15 лет, - сообщил изданию "Дзеркало тижня" инициатор иска правозащитник Станислав Батрин. 20 мая в Окружном административном суде Киева состоялось слушание по иску против Кабмина о справедливом размере прожиточного минимума. Как поясняет С.Батрин, ст. 4 закона "О прожиточном минимума" содержит императивное правило: прожиточный..

[ Детальніше... ]

Бережанські педагоги вимагають захистити конституційні права

23456   До Федерації профспілок України надійшли звернення від педагогічних колективів Бережанської загальноосвітньої школи, які налічують понад 150 підписів, щодо захисту їх конституційних прав. Керуючись ст. 22 Конституції України, якою заборонено при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів звужувати зміст та обсяг існуючих прав і свобод громадян, педагогічні працівники вимагають забезпечити виплату заробітної плати разом із надбавкою за престижність праці протягом 2015 року в повному..

[ Детальніше... ]

ЗОНИ СОЦІАЛЬНОЇ НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ У СФЕРІ ПРАЦІ (проект)

І. ПОДОЛАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ  СЕРЕД ПРАЦЮЮЧОГО НАСЕЛЕННЯ 1. ПРОЯВИ СОЦІАЛЬНОЇ НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ ПРИ ВИЗНАЧЕННІ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ 1.1. Невідповідність розміру прожиткового мінімуму реальним мінімальним потребам забезпечення особи. 1.2. Використання не актуалізованих наборів продуктів, товарів та послуг, при визначенні розміру прожиткового мінімуму. 1.3. Встановлення «рівня забезпечення прожиткового мінімуму» при розрахунку деяких соціальних виплат. 2. ПРОЯВИ СОЦІАЛЬНОЇ НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ В ОПЛАТІ ПРАЦІ 2.1. Невідповідність розміру мінімальної заробітної плати реальним мінімальним потребам забезпечення працюючих осіб. 2.2. Дискримінація в оплаті праці працівників бюджетної..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31