Чи матиме перспективи врегулювання національний колективний трудовий спір (конфлікт)

konflikty v delovom obshchenii   На виконання Рішення примирної комісії від 16 липня 2015 року в колективному трудовому спорі (конфлікті) між СПО об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України, Сторони домовились здійснювати постійний контроль за станом виконання Рішення примирної комісії та щоквартального інформування (до 15 числа місяця, наступного за звітним) про його виконання.   За станом на 1 січня 2016 р. членів СПО було проінформовано про стан виконання Рішення Кабінетом..

[ Детальніше... ]

Про виконання рішення Трудового арбітражу

trudovoj-arbitrazh   З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців.   Вперше в історії українських правовідносин і соціального діалогу..

[ Детальніше... ]

Про виконання рішення Трудового арбітражу

ен   З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців. Вперше в історії українських правовідносин і соціального діалогу..

[ Детальніше... ]

Про виконання рішення Трудового арбітражу

2432     З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців.   Вперше в історії українських правовідносин і соціального діалогу..

[ Детальніше... ]

Про виконання рішення Трудового арбітражу

162-3   З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців.   Вперше в історії українських правовідносин і соціального діалогу..

[ Детальніше... ]

Перші результати виконання Рішення примирної комісії

img0   В рамках вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між СПО об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України, примирною комісією досягнуто домовленості, що Державна служба України з питань праці поінформує до 01.08.2015 про результати проведеної роботи й до кінця 2015 року щомісячно надаватиме інформацію. У подальшому інформування щодо здійснених перевірок буде здійснювати згідно домовленостей сторін. На виконання вищезазначеної домовленості та розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.06.2015..

[ Детальніше... ]

Схеми

  С Х Е М И     КОНСОЛІДОВАНИХ ДІЙ ДЛЯ ВРЕГУЛЮВАННЯ КОЛЕКТИВНОГО ТРУДОВОГО КОНФЛІКТУ   (Додаються)

[ Детальніше... ]

Рішення

РІШЕННЯ примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України   (Додається)

[ Детальніше... ]

ЗАСІДАННЯ СПО. Активно, наполегливо, рішуче відстоювати права та інтереси працівників

СПО   Актуальні питання забезпечення соціально-економічного захисту людини праці в сучасних умовах обговорили учасники засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, що відбулось 14 липня. Жваву та конструктивну дискусію викликало вже перше питання порядку денного – «Про результати роботи примирних органів та подальші дії СПО об’єднань профспілок». З інформацією з цього питання виступив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. Він проінформував присутніх..

[ Детальніше... ]

Уряд зрозумів свою помилку – державний нагляд у сфері праці відновлено!

1107Примирна комісія з вирішення трудового колективного спору між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України поставила крапку у суперечці профспілок з Урядом щодо забезпечення вільного доступу державних інспекторів у сфері праці до підприємств і робочих місць з метою виконання своїх функцій.          Трирічна боротьба за виживання державних наглядових органів у сфері праці закінчилася успіхом. Нагадуємо, що..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. А чи піде Уряд хоч на якісь поступки?!
 2. Профспілки досягли позитивного результату на переговорах із Урядовою стороною у питанні зняття мораторію на перевірки Державної служби України з питань праці
 3. Профспілки тиснуть, а чи дослухається Кабінет Міністрів України до голосу народу України, як єдиного джерела влади?
 4. Перші результати роботи примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між СПО об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України
 5. Продовження роботи примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між СПО об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України
 6. Відбулося перше засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між СПО репрезентативних об’єднань профспілок та Кабінетом Міністрів України
 7. Підписано Угоду між КМУ і профспілками про утворення примирної комісії
 8. Членам примирної комісії
 9. Чи можна вивести на «чисту воду» соціального партнера?
 10. Членам примирної комісії від профспілкової Сторони для врегулювання колективного трудового спору
 11. Трудовий арбітраж розпочав роботу
Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31