7 жовтня представники Київської Міськпрофради провели інформаційну акцію

DSCN3851   7 жовтня представники Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» провели інформаційну акцію, присвячену Всесвітньому дню дій за гідну працю. На Хрещатику були розгорнуті намети з інформаційною продукцією присвяченій цій події: свіжим номером газети «Київські профспілки», листівками. Інформаційні намети встановлено з метою привернення уваги владних структур до проблем гідної праці в столиці. Усі бажаючі могли отримати безкоштовні консультації фахівців Міськпрофради на актуальні..

[ Детальніше... ]

До Дня дій за гідну працю у Харкові відбувся круглий стіл і науково-практична конференція

DSC 0024 У межах заходів до Дня дій за Гідну працю, у Харківському соціально-економічному інституті 06 жовтня 2015 року відбулася науково-практична конференція «Гідна праця в Україні: проблеми та перспективи забезпечення захисту соціально-економічних та трудових прав працівників» та був проведений круглий стіл «Гідна праця в Україні: проблеми та перспективи забезпечення захисту соціально-економічних та трудових прав працівників». Організаторами виступили Об‘єднання профспілок Харківської області, Головне управління Держпраці у Харківській..

[ Детальніше... ]

У Черкасах проведено круглий стіл «Ні жадібності корпорацій!»

 DSC05808       5 жовтня 2015 року  напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю  в  Федерації профспілок Черкаської області відбулося засідання круглого столу під лозунгом «Ні жадібності корпорацій!» за участі  профспілкового активу області, представників влади, соціальних партнерів. Звертаючись до присутніх, голова Федерації профспілок області Петро  Шевченко зауважив, що на сьогодні найболючішими  залишаються продуктивна  зайнятість населення та  рівень заробітної плати працюючих, пенсій, стипендій, заборгованість із..

[ Детальніше... ]

У Сумах відбулося засідання круглого столу "Гідні умови праці. Взаємовідношення працівників, роботодавців та влади в сучасних умовах"

nsmail-3   У рамках проведення заходів з відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю в м.Суми 7 жовтня 2015 року відбулося засідання круглого столу "Гідні умови праці. Взаємовідношення працівників, роботодавців та влади в сучасних умовах" за участі профспілкових активістів, членів громадської ради при обласній державній адміністрації та соціальних партнерів. У цей же день  на центральній площі м.Суми був встановлений намет, де представниками профспілок розповсюджувались агітаційні матеріали та надавались..

[ Детальніше... ]

Профспілкова акція до Всесвітнього дня дій за гідну працю відбулася в Рівненській області

DSC 9887   Інформаційну акцію, що відбулася 7 жовтня, підтримали у всіх районах Рівненської області. Проходила вона на центральних майданах та вулицях районних центрів області та у містах Рівному і Кузнецовську. Всесвітній день дій за гідну працю, був встановлений у 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок (МКП). Цей День надає можливість профспілкам висловити масову підтримку загальній програмі Міжнародної органі­зації праці (МОП) «Гідна праця для всіх», прийнятій у..

[ Детальніше... ]

Профспілки Дніпропетровщини відзначили Всесвітній день дій за гідну працю

Изображение 5362 Напередодні і безпосередньо 7 жовтня у Всесвітній день дій за гідну працю профспілки Дніпропетровщини провели ряд заходів з відзначення цієї події (вони були затверджені у вересні постановою президії облпрофоб’єднання).         За ініціативою профцентру у Будинку спілок було проведено зустріч профактиву з народними депутатами України В.Кривенком та Я.Безбахом, яким були дані накази щодо прийняття ініційованих профспілками соціально значущих законопроектів.       Профспілки організували інформаційну..

[ Детальніше... ]

Профспілки провели Iнформаційне пікетування Верховної Ради та Кабміну

7 жовтня - у Всесвітній день дій за гідну працю - представники Федерації профспілок та її членських організацій провели Інофрмаційне пікетування вищий органів законодавчої та виконавчої влади держави - Верховної Ради та Кабінету Мінстрів України. Вони тримали прапори ФПУ та своїх профспілковиї організацій, транспоранти, роздавали інформаційну продукцію, присвячену цієї події - свіжий номер газети "Профспілкові вісті", листівки.   IMG 2817   Зазначимо: щорічно в цей день,  починаючи з 2008..

[ Детальніше... ]

Соціальне опитування - що для Вас є гідна праця? (відео)

 mqdefault  

[ Детальніше... ]

Опитування напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю

11207283 1018895561491221 1983300574827215448 n  Напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю ініціативна група профспілкової молоді ФПУ провела на вулицях Києва соціальне опитування.  Ми запитали звичайних перехожих громадян про те, що в їхньому розумінні є гідною працєю.  Більшість опитуваних зазначили, що найважливішим критерієм гідної праці для них є відповідна зарплата та порядне ставлення роботодавця до працівника. Щодо першого пункту, то цифри звучали достатньо різні: від 2 тис. гривень до 2 тис. доларів. Опитувані залюбки мріяли про те, як саме..

[ Детальніше... ]

Заявление ИОО: 7 октября – Всемирный день действий за достойный труд

united nations inside В пятницу, 25 сентября 2015 года, на специальной сессии Генеральной Ассамблеи Организации Объединенных Наций в присутствии мировых лидеров была принята новая Повестка дня ООН до 2030 года. В этом году также исполняется 70-летие создания Организации Объединенных Наций, что придает дополнительный импульс новой глобальной повестке дня в сфере устойчивого развития, которая призвана вывести мир из нищеты и спасти нашу планету. Широкие цели ИОО и профсоюзного..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31