ФОРУМ ПРОФСПІЛОК. Захист соціальних прав має бути приорітетом для держави та суспільства

ДОКЛАД   Прийняття Меморандуму про соціальний прогрес, який би доповнював Меморандум щодо економічної та фінансової політики з Міжнародним валютним фондом, щоб боротися з соціальним демпінгом і підтвердити, що фундаментальні соціальні права мають пріоритет над економічними вигодами і повинні дотримуватися, вимогають учасники Всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій, що відбулися 30 листопада. Понад сімсот профспілкових активістів, що представляють робітників усіх галузей та регіонів, прибули в столицю України, щоб..

[ Детальніше... ]

ПРЯМА МОВА. Виступ Голови СПО об'єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового на Всеукраїнських зборах голів первинних профспілкових організацій 30.11. 2015 р.

  СБОРЫ   Шановні колеги! Таким широким профспілковим загалом лідерів первиинних профспілкових організацій і керівників всеукраїнських профспілок, профспілкових об’єднань ми збираємося за останні роки мабуть вперше. Це сьогодні вкрай необхідне, бо життя поставило перед нами настільки гострі і масштабні питання, коли думки і позиції лише вищих виборних органів недостатньо для прийняття рішень, які очікують наші спілчани. Саме тому тут присутні біля тисячі голів первинних профспілкових організацій, людей із досвідом,..

[ Детальніше... ]

Резолюція учасників Всеукраїнських зборів голів первинних профорганізацій

СБОРЫ7   Ми, учасники Всеукраїнських зборів голів первинних профорганізацій, наголошуємо, що профспілки України виступають за суспільно необхідні та соціально відповідальні реформи! Профспілки виступають за розбудову України на фундаменті солідарності, рівності, соціальної справедливості, згуртованості та демократії. Профспілки виступають за стійке зростання, повну зайнятість, якісні робочі місця, справедливу оплату праці, якісне громадське обслуговування, освіту та навчання, справедливе оподаткування, ефективне управління, гендерну рівність і дотримання основоположних прав. Це вимагає переходу до..

[ Детальніше... ]

Інформація по неприбутковості

20110805120508   Законом України № 652-VIII від 17.07.2015 (далі – Закон № 652-VIII) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодексу) щодо оподаткування неприбуткових організацій.   Позитивом внесених змін з однієї сторони є те, що відповідно до п.п.133.4.6 п.133.4 ст.133 Кодексу чітко визначено, що до неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені професійні спілки, їх об'єднання та..

[ Детальніше... ]

Щодо укладення Генеральної угоди на новий строк

zen 20150224143934115    На виконання рішення СПО об’єднань профспілок від 25.05.2015 №23-1 «Про позицію СПО об'єднань профспілок щодо укладення Генеральної угоди на новий строк» у жовтні п. р. на рівні керівництва Сторін соціального діалогу проведено консультації з метою пошуку компромісних рішень та визначення позиції кожної із сторін стосовно укладення Генеральної угоди на новий строк.   За результатами цих консультацій відбулися наради 23 жовтня ц.р. з керівництвом профоб’єднань –..

[ Детальніше... ]

Про профспілкову роботу з опрацювання проекту Закону України «Про колективні договори і угоди»

IMG 4539   До СПО об’єднань профспілок у вересні ц.р. надійшов на погодження проект Закону України «Про колективні договори і колективні угоди», розроблений Мінсоцполітики. Зазначений законопроект було розміщено на сторінці СПО сайту ФПУ та попередньо розіслано членам СПО для визначення їх позиції.   Певна частина членів СПО висловила свою позицію щодо законопроекту. Загальна оцінка – проект містить цілий ряд принципових положень, в тому числі концептуальних, які повністю є..

[ Детальніше... ]

Покрокові дії профспілок у разі невиплати заробітної плати

Покрокові дії профспілок у разі невиплати заробітної плати  (Word)

[ Детальніше... ]

Колективні дії профспілок

МАТЕРІАЛИ для використання під час навчання профспілкового активу на тему «Колективні дії профспілок»

[ Детальніше... ]

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ ПРАЦІ ТА ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ НА ЇХ УСУНЕННЯ

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У сфері праці та першочергові заходи на їх усунення   (Word)

[ Детальніше... ]

Матеріали до Всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій

 c41ca3f06d1070fbf8c7a96451d6befe   Готуючись до Всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій, департаментом захисту соціально-економічних прав  апарату ФПУ узагальнено інформацію, отриману від структурних підрозділів, щодо переліку норм та соціальних гарантій, які діяли до 1 січня 2014 року, та які необхідно відновити, і сформовано Реєстр законодавчих норм соціально-трудової сфери, які потребують відновлення (додається – на 130 аркушах). Зазначений документ відкритий до доповнень. Запрошуємо долучитись до опрацювання вказаного документу. У разі доповнень..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31