ВІДЕО. Федерація профспілок Волинської області відзначила День охорони праці

e32q   Федерація профспілок Волинської області відзначила День охорони праці. Щоб переглянути відеосюжет з цієї нагоди – натиснути  https://www.youtube.com/watch?v=J9q2P1X36uk&feature=youtu.be   Прес-центр Федерації профспілок Волинської області     

[ Детальніше... ]

Стан охорони праці та безпечних її умов – засіб життя і здоров’я в процесі праці

P42855271     У Федерації профспілок Вінницької області за участі представників сторін соціального партнерства, органів державного нагляду й управління охороною праці відбулось урочисте засідання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.     Відкриваючи урочисте зібрання, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько наголосив, що за рекомендацією МОП відзначення Дня охорони праці у 2017 році проходить під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». В усіх..

[ Детальніше... ]

Публікація «Керівництво з гармонізації статистики інспекції праці»

Завантажити: Публікація МОП «Керівництво з гармонізації статистики інспекції праці»

[ Детальніше... ]

Набір інструментів щодо збору і використання даних про безпеку та гігієну праці

Завантажити: Набір інструментів щодо збору і використання даних про безпеку та гігієну праці

[ Детальніше... ]

Інформаційні матеріали з питань збору і використання даних про безпеку і гігієну праці

Завантажити: Інформаційні матеріали з питань збору і використання даних про безпеку і гігієну праці

[ Детальніше... ]

Всемирный день охраны труда 2017. «Точные данные помогут спасти жизни людей»

Снимок-экрана20170418144310 «Страны, располагающие качественными данными, смогут более успешно выполнить взятые на себя обязательства по реализации и отчетности о ходе выполнения всемирного плана действий, направленных на искоренение бедности, защиту планеты и обеспечение всеобщего благосостояния в рамках выдвинутой ООН Повестки дня в области устойчивого развития на период до 2030 года», - отметил Генеральный директор МОТ в своем заявлении по случаю Всемирного дня охраны труда, который отмечается 28 апреля. Всемирный..

[ Детальніше... ]

Порядок збору інформації щодо травматизму потребує удосконалення

Изображение 071   Напередодні Всесвітнього дня охорони праці у ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, у якій взяв участь Юрій Андрієвський - керівник Правової та технічної інспекції праці ФПУ, Голова Громадської ради при Держпраці.   Звертаючись до журналістів він розповів про діяльність Правової та технічної інспекції праці профспілок, завданнях, що вирішуються у сфері громадського контролю за дотриманням законодавства про працю і охорону праці. Було наголошено, що профспілки працюють у тісній співпраці..

[ Детальніше... ]

Головне, щоб людина була здоровою

Изображение 004   Для запобігання нещасним випадкам на виробництві та заподі­яння шкоди здоров'ю працівника, що виникають у процесі виконання ним роботи, Уряди після консультацій з найбільш представницькими організаціями профспілок і роботодавців повинні розробляти й реалізовувати національну політику в галузі безпеки праці, гігієни праці та виробничого середовища.   На цьому акцентувалося під час міжнародної конференції з питань удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці, яка відбулась..

[ Детальніше... ]

Засідання Президії Федерації профспілок Черкащини

X-Qm7eqz0Lw   У рамках проведення заходів до року первинної профспілкової організації та Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня, Федерація профспілок Черкаської області провела виїзне засідання Президії на КП «Черкасиводоканал».   Розглянуто питання – про стан та громадський контроль з питань охорони праці на підприємствах, організаціях, установах області. У роботі засідання Президії взяли участь соціальні партнери: Дендемарченко Г.Г. – директор Черкаського обласного центру зайнятості, Сердюк М.А. –..

[ Детальніше... ]

Запорожские профсоюзы - к Всемирному Дню охраны труда

55300240431721098e1c34c700f3d90b   Запорожский облсовпроф провел 18.04.2017 года расширенное заседание президиума с повесткой дня "О состоянии промышленной безопасности, охраны труда, уровня производственного и непроизводственного травматизма, профзаболеваемости в 2016 году и совместные действия социального партнерства по улучшению безопасной жизнедеятельности населения Запорожской области". В нем приняли участие представители сторон социального партнерства, органов госнадзора и управления охраной труда. По результатам обсуждения намечены к выполнению мероприятия внутриобластного характера, а также предложено обратиться в КабМин..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. До Дня охорони праці: дискусія у межах консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини
 2. Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”
 3. Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні
 4. ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році під девізом „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”
 5. Стрес на робочому місці
 6. ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Серед головних пріоритетів – безпека праці
 7. Голова ФПУ Григорій Осовий взяв у участь в урочистостях з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці
 8. Безпеку праці на будівництві – під контроль профспілок
 9. Підписано Угоду про співпрацю між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та обласною Федерацією профспілок
 10. Безпека праці 2016
 11. АДРЕСИ ПОЗИТИВНОГО ДОСВІДУ. Безпека праці – пріоритет для профспілок
Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31