Публічна дискусія «Гідна праця, шляхи її досягнення»

DSC0968510 жовтня 2016 року у великій залі Федерація профспілок Житомирської області відбулась публічна дискусія «Гідна праця в Україні: шляхи досягнення» за участю представників влади, бізнесу, громадських організацій, науковців, засобів масової інформації, профактиву області.  Заступник Голови ФПУ Шубін..

[ Детальніше... ]

7 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ!

7 жовтня   7 жовтня 2016 року на ПАТ «ХМЗ «Світло шахтаря» відбулась зустріч членів Молодіжної ради Об’єднання профспілок Харківської області з профспілковим активом заводу. Зустріч була присвячена Всесвітньому Дню дій за гідну працю. Член Молодіжної ради ОПХО Олександр Кузьо у своєму виступі приділив увагу основним проблемам і перспективам боротьби профспілок України за гідну працю та її оплату, зачитав актуальну довідку про діяльність профспілок Європи стосовно захисту..

[ Детальніше... ]

7 октября 2016: Молодежь за равенство и достойный труд

wpid-67b1be40d46-248x165 c   Заявление Молодежного комитета ВЕРС к Дню действий за достойный труд 2016 года   Молодые люди во всем мире имеют схожие надежды на будущее. Они хотят достойной работы и достойного дохода, хотят иметь жилье и свободное время для семьи, возможности для развития и отдыха. Молодежь также хочет жить в мире и обладать уверенностью в завтрашнем дне. Но для многих молодых трудящихся сегодня это лишь мечта. Во Всемирный..

[ Детальніше... ]

Акція Федерації профспілок Рівненщини у день Дій за гідну працю

DSC 2376   7 жовтня світова та українська громадськість відзначають Всесвітній день дій за гідну працю.   Федерація профспілок Рівненської області долучилася до заходів ФПУ. На майдані навпроти Будинку профспілок Рівного було встановлено намет у якому спеціалісти ФПО роздавали інформаційні матеріали та розповідали перехожим: що таке гідна праця, які основні її складові. Зокрема в буклетах йшлося про те, що гідна праця – це: наявність можливостей щодо працевлаштування всіх, хто..

[ Детальніше... ]

У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ПРОФСПІЛКИ ПРОВЕЛИ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПІКЕТУВАННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА КАБМІНУ

ПИК   Профспілки України щорічно 7 жовтня разом зі своїми побратимами з інших країн відзначають Всесвітній день дій за гідну працю. Сьогодні з нагоди цієї дати в Києві Федерація профспілок України виставила інформаційні пікети біля центральних органів виконавчої влади.   Мета –привернути увагу урядових структур до проблем гідної праці в Україні, інформування широкої громадськості про вимоги і дії профспілок. Пікети було проведено біля стін Верховної Ради України,..

[ Детальніше... ]

ПРОФСПІЛКИ ХАРКІВЩИНИ, ГУ ДЕРЖПРАЦІ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ВІДДІЛЕННЯ НСПП У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ: НОВІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ

IMG 3102     У межах заходів до Дня дій за Гідну працю, у Харківському соціально-економічному інституті 06 жовтня 2016 року відбулося урочисте відкриття Консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини – «пілотного» спільного проекту Об’єднання профспілок Харківської області, Головного управління Держпраці у Харківській області, Відділення НСПП у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості і профспілкового ВНЗ для вдосконалення громадського контролю профспілок..

[ Детальніше... ]

В связи с Всемирным днем достойного труда 2016 года PSI заявил об активной поддержке женщин в наделении их равными правами и возможностями

the fukuoka statement 2   6  октября 2016 г. Интернационал общественного обслуживания (PSI) в связи с Всемирным днем достойного труд подтвердил свою безоговорочную поддержку  расширению прав и возможностей женщин. Улучшение государственных услуг, борьба за достойную и равную оплату труда, а также содействие обеспечению равных прав для женщин лежит в основе усилий PSI по  наделению равными экономическими правами и возможностями женщин. PSI даст старт новой кампании по расширению экономических..

[ Детальніше... ]

ЕКП требует от ЕС обеспечения достойного труда

decentwork-fb-01     В ЕС можно повысить низкую заработную плату, от чего выиграют работники и их семьи по всей Европе и за ее пределами, – заявляет Европейская конфедерация профсоюзов (ЕКП). В преддверии Всемирного дня действий за достойный труд 7 октября ЕКП обращает внимание: на отрасли, в которых уровень оплаты труда далёк от достойного; насколько могла бы улучшиться ситуация в сфере оплаты труда, если бы на компании и другие организации была возложена..

[ Детальніше... ]

Листівки до Всесвітнього дня дій за гідну працю

 764   Листівка  "ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ" Листівка  "ПОВАЖАЙ СВОЮ ГІДНІСТЬ!  ВМІЙ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА!"

[ Детальніше... ]

ПІДТРИМАЙ ДІЇ ПРОФСПІЛОК - ЗАХИСТИ СЕБЕ І РОДИНУ!

DSC06329     Напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю в  Федерації профспілок Черкаської області відбулася прес-конференція голови ФПО П.Шевченка  щодо дій профспілок на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на  житлово-комунальні послуги, проведення  Всеукраїнської акції протесту в м.Києві.            У зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги Федерація профспілок України в червні поточного року звернулася..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31