Кого зрівняла мінімальна зарплата у 3200 гривень?

33     За інформацією членських організацій Федерації профспілок Кіровоградської області на всіх підприємствах, установах і в організаціях, де діють первинні профспілкові організації, забезпечується виплата мінімальної зарплати у розмірі 3200 грн. Без проблем здійснюється цей процес в установах і закладах освіти. У грудні минулого року укладено обласну галузеву угоду між управлінням освіти, науки, молоді і спорту ОДА і обласним комітетом профспілки. Проводиться організаційна робота щодо прийняття колдоговорів в..

[ Детальніше... ]

Мінімальна зарплата в ЄС: від 235 євро в Болгарії до 1999 євро у Люксембурзі

 168003 Станом на 1 січня 2017 року 22 з 28 держав-членів Європейського Союзу мають законодавчо встановлений розмір мінімальної зарплати. Данія, Італія, Кіпр, Австрія, Фінляндія і Швеція не мають такого поняття.   У січні 2017 року десять держав-членів, розташованих в східній частині ЄС, мали мінімальну зарплату нижче 500 євро за місяць: Болгарія (235 євро), Румунія (275 євро), Латвія і Литвв (по 380 євро), Чехія (407 євро), Угорщина (412 євро),..

[ Детальніше... ]

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – ЦЕ НЕ ПОДАРУНОК ПРАЦІВНИКАМ, А ОБОВ’ЯЗОК ДЕРЖАВИ І РОБОТОДАВЦЯ»

32     Підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі – до 3200 грн з 1 січня п. р. значною мірою є досягненням профспілок, і це було однією з вимог учасників всеукраїнських акцій, організованих ФПУ 6 липня і 8 грудня 2016 року. Законом про Держбюджет – 2017 встановлено, що жоден працівник не отримуватиме заробітну плату нижче цього рівня. На переконання профспілок, це лише початок реформування системи оплати праці. Про профспілкову..

[ Детальніше... ]

Питання дотримання норм законодавства стосовно мінімальної заробітної плати в Запорізькій області на контролі

foto 1   У Запорізькій області розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну робочу групу з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати(в розмірі 3200 грн.) до складу якої входить голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон. Члени цього органу вперше зібралися на своє засідання під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. В засіданні робочої групи також приймали..

[ Детальніше... ]

Урядова «гаряча лінія» 1545

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року встановлена у розмірі 3200 грн. Реалізація цього рішення має бути забезпечена в повному обсязі. При цьому не можна допустити порушення трудових прав працівників, зокрема скорочення, переведення на неповний робочий час, збільшення навантаження/норм праці тощо. Українці, трудові права яких порушуються, можуть звернутися на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 1545. Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово...

[ Детальніше... ]

Позитивні тенденції, соціальні ризики

1899259     З 1 січня 2017 року законодавчо підвищено рівень мінімальної зарплати працюючих, яка складає 3200 грн. Як впливає дана ситуація на роботу реального сектора економіки, яким мають бути дії соціальних партнерів: влади, роботодавців і профспілок? Дане питання стало предметом обговорення на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Виступаючі підкреслили, що нинішня мінімальна зарплата за задумом Уряду покликана сприяти підвищенню життєвого рівня працюючої людини, збільшенню..

[ Детальніше... ]

Після підвищення мінімальної заробітної плати у країні створюються нові робочі місця, зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки, - нарада під головуванням Прем'єр-міністра

images cms-image-000000417   Статистичні показники січня свідчать про позитивний вплив на економіку підвищення удвічі мінімальної заробітної плати до 3200 грн: у січні в країні було створено 28 тис. нових підприємств, на 16% зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки. Про це зазначили учасники наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, присвяченій виплаті мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн. У нараді взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій..

[ Детальніше... ]

У Вінниці відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради

  6971   3 лютого 2017 року у приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної Ради з порядком денним: ”Про ефективність взаємодії сторін соціального діалогу у вирішенні актуальних питань сьогодення”.   У засіданні взяли участь: члени ТТСЕР, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Голова Федерації профспілок області, співголова ТТСЕР Микола Колесник, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій..

[ Детальніше... ]

ЗАЯВЛЕНИЕ Федерации профсоюзов Украины прозвучало в ООН

IMG 1101     Руководитель делегации ФПУ  Я. Жугаевич озвучил Заявление ФПУ на 55-й сессии  Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН в Нью-Йорке.     Заявление Федерации профсоюзов Украины на 55-й сессии Комиссии социального развития ЭКОСОС ООН по пункту повестки дня 3a «Стратегии искоренения нищеты для обеспечения устойчивого развития в интересах всех людей»   (2 февраля 2017 года, Нью-Йорк)   Уважаемая госпожа председатель! Уважаемые дамы и господа! Преодоление бедности, повышение уровня жизни населения, государственных социальных стандартов и качества жизни, искоренение социальной..

[ Детальніше... ]

Українські питання оплати праці обговорюються на рівні МОП

Изображение 043  2 лютого у Федерації профспілок України відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового зі старшим спеціалістом  Міжнародної організації праці з умов праці та гендерної рівності  Маріко Учі.   У розмові взяли участь заступник Голови ФПУ Олександр Шубін, керівники та представники всеукраїнських профспілок бюджетного та виробничого секторів економіки, фахівці профільних департаментів апарату ФПУ. Під час дискусії відбувся обмін думками з найбільш..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31