Профспілковці вчаться захищати права трудящих

P1200385   22 лютого 2017 року в рамках заходів з нагоди Дня соціальної справедливості, відбулося навчання з правових питань профспілкового активу Київської міської професійної спілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості, яке провела заступник керівника Правової та технічної інспекції праці - головний правовий інспектор праці ФПУ І.Г.Сидоряк. Під час навчання слухачів було поінформовано про роль профспілки у здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про працю, правовому захисті трудових прав..

[ Детальніше... ]

Чернігів відзначив Всесвітній день соціальної справедливості

IMG 5375   20 лютого в приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулася фахова дискусія “Соціальна справедливість — принцип успішного життя”. Захід пройшов за участю лідерів обласних організацій галузевих профспілок та соціальних партнерів.   Відкриваючи фахову дискусію, голова Федерації профспілкових організацій Ігор Москаленко наголосив на символічності збігу у часі двох подій: Дня Героїв Небесної Сотні та Всесвітнього дня соціальної справедливості. “Обидві ці дати об'єднують цінності свободи, справедливості та людської..

[ Детальніше... ]

РЕКОМЕНДАЦІЇ учасників круглого столу «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії» з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості

  СТОЛ       Як ми вже повідомляли, 20 лютого ц.р. учасники круглого столу «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії» з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості  – народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських об’єднань профспілок та організацій роботодавців, наукових установ, громадських організацій, засобів масової інформації прийняли Рекомендації Верховної Раді, Кабінету міністрів України, місцевим органам влади, всім сторонам соціального діалогу.       З текстом цього документу можна..

[ Детальніше... ]

День ФПУ в Житомирській області

DSC09845            17 лютого 2017 року з нагоди Дня соціальної справедливості у Федерації профспілок Житомирської області відбулися Дні Федерації профспілок України в регіоні, в рамках яких відбулася презентація книги Олександра Крисюка і Вацлава Янчевського "Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист".            У заходах взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий. Керівник профспілок України розпочав свою роботу в області з відвідування трудових колективів. На комунальному..

[ Детальніше... ]

КРУГЛИЙ СТІЛ. Реформа оплати праці – крок на шляху до соціальної справедливості

КР   20 лютого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості у столичному готелі «Турист» відбувся круглий стіл «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії». Він пройшов з ініціативи Федерації профспілок України за участі соціальних партнерів. Символічно, що Всесвітній день соціальної справедливості співпадає с Днем Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя саме за досягнення соціальної справедливості.   КР1   У заході взяли участь Голова..

[ Детальніше... ]

Інтернет-конференція з нагоди 20 лютого – Всесвітнього дня соціальної справедливості

1329731618 1329724966 sj004   Сьогодні на Офіційному веб-порталі ФПУ відбулась Інтернет-конференція з нагоди 20 лютого – Всесвітнього дня соціальної справедливості. На Ваші запитання відповідали фахівці Правової та технічної інспекції праці апарату ФПУ та Департаменту бюджетної політики і соціального захисту апарату ФПУ. Запитання - відповыді:                        1. Що робити, якщо роботодавці блокують створення інституту громадських інспекторів праці при первинних профспілкових організаціях?                                                                                              Ірина, Тернопіль Надання повноважень громадського інспектора праці профспілковому активісту..

[ Детальніше... ]

УКРАЇНСЬКИЙ ПРИСМАК СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

2     20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості. Міжнародна спільнота вважає його одним з головних інструментів забезпечення ефективного соціального діалогу для формування справедливого суспільства. В Україні цього дня намагаються привернути увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єктів господарювання, громадських організацій, профспілок до вирішення вкрай наболілих проблем встановлення справжньої, а не декларативної соціальної справедливості. Реальних досягнень соціальної рівності в Україні значно менше, аніж проблем на шляху подолання..

[ Детальніше... ]

До Дня соціальної справедливості – 20 лютого

1424358863 img0   Сьомий рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою ФПУ Указом Президента в 2011 році.   Відзначення цієї дати на державному рівні підтверджує прихильність України до загальновизнаних у світі принципів соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегій, спрямованих на її забезпечення, має сприяти подальшому нарощуванню зусиль в області викорінювання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і..

[ Детальніше... ]

До ДНЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ: Тематична година консультаційно-інформаційної платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини

иDSC07939     З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості в Харківському соціально-економічному інституті 16 лютого 2017 року відбулася чергова тематична година Консультаційно-інформаційної ПЛАТФОРМИ з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини - спільного проекту Об’єднання профспілок Харківської області, Головного управління Держпраці у Харківській області, Відділення НСПП у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості і профспілкового ВНЗ. У межах тематичної години Платформи відбулася ДИСКУСІЯ за темою «СОЦІАЛЬНА..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31