ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Григорій Осовий: «Потрібно підтримати вітчизняного виробника мінеральних добрив»

      АЗ     Експертна рада Національного комітету з промислового розвитку проаналізувала ситуацію, яка склалася у виробництві хімічних добрив. Враховуючи наростаючій дефіцит у забезпечення ними у цей весняний період аграріїв, вона розробила пропозиції Уряду стосовно підтримки вітчизняних виробництв і посилення взаємодії горизонтальних зв’язків щодо замовлень аграрного сектору в попиті на продукцію вітчизняних підприємств.   «Також підготовлено проекти рішень для Уряду, які, сподіваємось, ближчим часом будуть прийняті, - зазначив, коментуючи цю..

[ Детальніше... ]

АКЦІЯ. Захистити лісогосподарську галузь та права її працівників!

ЛЕС2   12 квітня біля будинків Кабінету Міністрів і Міністерства агрополітики та продовольства України відбулась багатотисячна мирна акція на захист лісогосподарської галузі, законних прав та інтересів працюючих в ній людей. Ця акція проведена по рішенню Президії ЦК Профспілки працівників лісового господарства України.   ЛЕС7   У виступах Голови Профспілки Степана Кривов’язого, інших учасників акції зазначалось, що її проведення зумовлено численними зверненнями лісогосподарських підприємств південного регіону..

[ Детальніше... ]

ЗВЕРНЕННЯ. Не заважати працювати трудовому колективу!

ОПЗ Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з листом. У ньому зокрема говориться, що Профспілка неодноразово зверталася до Голови Уряду щодо перешкоджання роботі ПАТ «Одеський припортовий завод» зі сторони державних органів, зокрема, НАК «Нафтогаз України», проте ситуація не змінюється.    «Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 «Про погодження реструктуризації боргу публічного акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» перед публічним акціонерним товариством..

[ Детальніше... ]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛКИ. Не дати знищити хімічну галузь!

  АЗОТ   Центральна Рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України за дорученням багатотисячних трудових колективів ПАТ «Рівнеазот», «Азот» у м. Черкаси та ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» звернулася до Голови Ради національної безпеки і оборони України, Президента України Петра Порошенко у зв’язку із примусовою зупинкою цих підприємств, що може призвести до повного знищення хімічної галузі мінеральних добрив.        У листі зазначається: «Вельмишановний Петре Олексійовичу! На початку березня..

[ Детальніше... ]

Про лист Луганської обласної організації Профспілки машинобудівників та приладобудівників України

  На адресу Голови Федерації профспілок України Григорія Осового надійшов лист від Луганської обласної організації Профспілки машинобудівників та приладобудівників України зі словами підтримки позиції, висловленої у співдоповіді від профспілкової сторони Голови СПО об’єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке відбулося 24 лютого 2017р. (читайте ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ № 9, 2 березня 2017 на стор.5).   01 [ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31