"Ні" абонплаті за газ. ЗВЕРНЕННЯ Профспілки працівників охорони здоров’я України

13ef9cdb9d   Прем’єр - міністру України Гройсману В.Б.   Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Вовку Д.В.     Шановний Володимире Борисовичу! Шановний Дмитре Володимировичу!   Профспілка працівників охорони здоров’я України звертається до вас з приводу ухваленого 28 березня 2017 року рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу». Грубо нехтуючи положеннями Генеральної угоди, рішеннями Національної..

[ Детальніше... ]

Профспілки пікетують НКРЕКП

    10 квітня 2017 року о 9.00 профспілки проведуть пікетування офісу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).   Учасники акції вимагатимуть скасування рішення НКРЕКП від 28.03.2017 «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу», згідно з яким підвищується плата за газ для населення та промислових підприємств. Профспілки виступають за накладення мораторію на підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги без попереднього громадського обговорення..

[ Детальніше... ]

Рішення Регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення

76be7f531c91dae4a86ce2117775457c 0   Виходячи з того, що НКРЕКП не регулює ціну природного газу, яка складає 87% загального тарифу на газ та теплову енергію, а регулює лише транспортування та розподіл природного газу (13%), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для забезпечення прозорості, розвитку конкуренції та забезпечення безпеки для споживачів на виконання Закону України «Про ринок природного газу» щодо запровадження принципу потужності прийняла..

[ Детальніше... ]

Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинено - Президент України

avtomatichniy-reyestr-vdshkoduvannya-pdv-rozshirit-mozhlivost-borotbi-z-korupcyeyu-ta-pdvischit-dovru-bznesu-gromadskost-prezident- 1   «Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», - прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко за повідомленням Офіційного Інтернет-представництва Президента України.   «Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», -  зазначив Глава держави.   Нагадуємо, що Федерація профспілок України висловила..

[ Детальніше... ]

Володимир Гройсман: «Наше завдання єдине - економічне зростання і підвищення якості життя людей». Уряд визначив пріоритети своєї роботи

89654   Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні з квітня схвалив Середньостроковий план дій, який визначає основні пріоритети роботи Уряду на найближчі три роки - до 2020 року. Представляючи розроблений план, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що напрацьований документ - це командна робота всього Уряду, і він визначає основні напрямки роботи з побудови нової моделі розвитку економіки України, яка відрізняється від економіки сировинного типу і здатна забезпечувати сталий..

[ Детальніше... ]

Кабмін вимагає скасувати абонплату за газ

799856 1649691   Кабінет міністрів вимагає переглянути рішення Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо введення в дію абонентської плати за газ.   Про це йдеться у відеозверненні Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, оприлюдненому на його сторінці в Facebook. За його словами, 1 квітня відбулась нарада, на якій розглядалося питання абонплати за газ, проводилися розрахунки і вивчалося, як це вплине на оплату за газ для українців. "Збільшення дійсно..

[ Детальніше... ]

Заява ФПУ з приводу рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу

gaz   Федерація профспілок України висловлює категоричний протест проти ухваленого 28 березня 2017 року рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу», що прийняте без погодження з профспілками. Грубо нехтуючи положеннями Генеральної угоди, рішеннями Національної тристоронньої соціально-економічної ради, дорученнями Уряду, принципами соціального діалогу, регулятором, без обговорення з соціальними партнерами, за декілька днів..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31