Інформація про стан соціально-трудових відносин, колективні трудові спори (конфлікти) в Україні у січні 2018 року

wts   Упродовж січня 2018 року в результаті заходів, спільно здійснених Національною службою посередництва і примирення та Федерацією профспілок України у ході сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) та запобігання їх виникненню, погашено заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 338 млн. 9,5 тис. грн. або 48% від загальної суми боргу (703 млн. 731,5 тис. грн.), що стала основною причиною виникнення спорів та конфліктних..

Робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з Головою профільного парламентського Комітету Людмилою Денісовою

180615 Голова ФПУ Григорій Осовий у ході робочої зустрічі з Головою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР України Людмилою Денісовою порушив низку актуальних соціально-економічних питань, зокрема щодо необхідності доведення розміру мінімальної заробітної плати до фактичного прожиткового мінімуму, на чому наполягають профспілки.    За розрахунками фахівців, об’єктивний розмір прожиткового мінімуму на початок поточного року становить більш ніж 4.000 грн., а з урахуванням прогнозовано рівня інфляції..

Удосконалено порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

1445534625 dzherelo1   Прийнятою cьогодні, 7 лютого, на засіданні Уряду постановою „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107” приведено у відповідність до чинного законодавства України Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки”.   Удосконалення цього Порядку сприятиме оптимізації дозвільних процедур; скороченню переліку машин,..

Профспілки Черкащини відстоюють інтереси спілчан

IMG 1491     У зв’язку з неприйняттям Черкаською міською радою бюджету обласного центру на 2018 рік, виникли проблеми забезпечення повноцінного функціонування міста – своєчасність та в повній мірі виплата заробітних плат працівникам бюджетної сфери, проведення розрахунків організацій, установ за отримані комунальні послуги, фінансування робіт з ліквідації наслідків стихійних явищ, виконання програм соціального забезпечення населення тощо. Федерацією профспілок області 17 січня під час проведення сесії міськради була проведена протестна..

Чергове засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради Рівненської області

DSC 5167   Днями в Федерації профспілок Рівненської області відбулось засідання Територіальної тристоронньої соціально –економічної ради під головуванням Володимира Боярчука, очільника об’єднання організацій роботодавців регіону.   У ході засідання було розглянуло інформації Сторін про хід виконання Територіальної угоди за  I півріччя нинішнього року та виконання власних рішень ухвалених на попередніх засіданнях     ТТСЕР.        Звіт  з виконання  Угоди від Сторони влади   представив Олексій Шамак, в.о. директора департаменту соціального захисту населення ..

Як запобігти зростанню цін і тарифів?

WP 20171027 10 10 07 Pro   28 жовтня у ФПУ відбулась фахова дискусія з обговорення державної політики цін і тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги, а також визначення можливих шляхів зниження цін і тарифів для споживачів.   У заході взяли участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступники Голови ФПУ Олександр Шубін, Євген Драп’ятий, голови та представники всеукраїнських профспілок, посадовці департаментів цінової політки, тарифів на комунальні послуги Київської міської державної..

Всемирный день действий за достойный труд: 7 октября 2017 года

------------2016   Покончим с корпоративной жадностью: мир нуждается в повышении оплаты труда! В этом году исполняется 10 лет Всемирному дню действий за достойный труд, который отмечается 7 октября. С 2008 года в нем приняли участие миллионы людей. *По состоянию на 2015 год богатейший 1% обладает большим благосостоянием чем все остальное население планеты (Oxfam). * 71% людей говорят, что правительства должно взять курс на повышение оплаты труда работников (ITUC Global..

ДІАЛОГ - ЗА УЧАСТІ ПРОФСПІЛОК

IMG 7531   Днями в Дніпропетровському Будинку профспілок   відбулася зустріч членів президії облпрофоб’єднання з керівником українсько-німецького проекту з вдосконалення соціального діалогу, представником Освітнього центру економіки (ФРН) доктором Г.Циммерманом, керівником обласної тристоронньої соціально-економічної ради, головою Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини В.Сергєєвим та заступником директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ю.Петренко.          В ході розмови йшлося про особливості реалізації згаданого проекту міжнародного співробітництва, спрямованого на поліпшення взаємодії об’єднань роботодавців, профспілок і..

Профспілки Закарпаття взяли активну участь у заходах до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

P1150699   Керівники облпрофради та обласних організацій галузевих профспілок Закарпаття взяли активну участь у заходах до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які відбулися в місті Ужгороді.   Урочистості розпочалися на площі Народній покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Відтак, колона з розгорнутим 100-метровим синьо-жовтим прапором, у якій крокували представники органів влади, профспілок, інших громадських організацій, духовенства, учасників АТО, громадськості міста Ужгорода, рушила до пам’ятника Августину Волошину..

Заседание президиума ЦК ПМГУ. Защита трудовых гарантий, обучение и работа с молодежью

  28 1   В Учебно-методическом центре ПМГУ (г.Днепр) состоялось заседание президиума Центрального комитета ПМГУ. Согласно повестке дня рассмотрены вопросы о подготовке отчетной конференции Профсоюза, которая состоится 29 ноября и проведении III Всеукраинского слета профгрупоргов ПМГУ 19 сентября этого года (докладывал заместитель председателя ЦК В.Чумаченко). Председатель ЦК С.Комышев информировал о ходе переговорного процесса по заключению Отраслевого соглашения на новый срок. В обсуждении данного вопроса активное участие принимали председатели профкомов..

Більше статей...

 1. Новости Европейской Федерации профсоюзов общественного обслуживания
 2. АНАЛІТИКА. Яким бачить життя українців Нацбанк
 3. У профспілках обговорено стан соціального діалогу у Вінницькій області
 4. Відбулася міжвідомча нарада щодо державної системи захисту об’єктів критичної інфраструктури України
 5. Запровадження соціальних стандартів в оплаті праці - під контроль профспілок
 6. Країна мрій розкриває свої обійми дітям
 7. Свято фізкультури, спорту і здоров’я з культурною родзинкою
 8. Субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб, залишається на рахунках субсидіантів
 9. ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році під девізом „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”
 10. Навчально-методичний центр профспілок відстояв своє право на існування у першій судовій інстанції
 11. Запорізькі профактивісти обговорюють реформу охорони здоров’я
Архiв
<< < Березень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31