Уряд дав «відмашку» на знищення системи соцзахисту

  news-291214 1 Сьогодні Уряд на своєму засіданні проголосував за два законопроекти, які у разі їх ухвалення Парламентом, кардинально змінюють підходи до встановлення державних соціальних стандартів.   Йдеться, насамперед, про мінімальний розмір посадового окладу для бюджетників, а також - прожитковий мінімум та мінімальну зарплату. Одним із законопроектів, розглянутих та проголосованих урядовцями, вносяться зміни до прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, згідно з чим - мінімальний розмір посадового окладу для..

[ Детальніше... ]

Уряд вживає заходів для забезпечення соцвиплат

630 360 1443606698-9190 1 На засіданні КМУ 27 листопада ухвалене рішення „Про внесення змін до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік”. Відповідно до цього збільшено бюджет Фонду соціального страхування у поточному році на 1,4 млрд грн. Це відбулося за рахунок додаткових надходжень єдиного соціального внеску, які отримує Фонд щомісячно. Зазначені кошти будуть спрямовані на збалансування Фонду та виплати за лікарняними листами, допомогу при вагітності та..

[ Детальніше... ]

Державна сторона зірвала засідання правління Фонду соціального страхування

000009   Сьогодні, 26 листопада, мало б відбутися засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому потрібно було розглянути та внести зміни до бюджету Фонду на 2019 рік.   Адже заплановані за відповідної статтею бюджету ФСС кошти на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності і вагітності та пологах закінчилися 19 листопада ц.р. і у зв’язку з цим потрібно внесення відповідних змін до бюджету Фонду. Потрібно зазначити, що з лютого..

[ Детальніше... ]

Діалог налагоджується

206278 На засіданні Уряду 20 листопада під час розгляду питання про приватизацію цілісного майнового комплексу державних підприємств, установ і організацій та їх передачу до сфери управління Фонду держмайна, слово взяв представник профспілок Григорій Осовий.   Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ звернув увагу урядовців на складність зазначеного процесу, адже з одного до іншого підпорядкування передаються не лише будівлі, або майно, а й – цілі трудові колективи, які представляють..

[ Детальніше... ]

ФПУ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА

tn1 0 92746400 1548079157 5c45d035e2745 Державна служба статистики України своїм наказом з 1 січня 2020 року скасовує звітність про травматизм на виробництві.   Зазначена форма державного статистичного спостереження регламентована законом про охорону праці та ратифікованою Україною Конвенцією Міжнародної організації праці (МОП) № 160. Крім того, вона має погоджуватись з Держпраці, профспілками та Фондом соціального страхування, як це передбачено Генугодою на 2019-2021 рр. Однак, рішення Держстатом прийнято самочинно та всупереч зазначеним..

[ Детальніше... ]

«Бомба», яка поки що не вибухнула

bomb PNG32 1 Одним з головних питань, запланованих до розгляду на засіданні Уряду 6 листопада ц.р., був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій.  Цим законопроектом, розробленим Мінсоцполітики, фактично перекреслюється вся існуюча система соціального захисту, вибудувана за роки незалежності України. Соціальну політику пропонується передати практично в «ручне управління» КМУ, надавши Уряду право самостійно визначати і встановлювати основні соціальні стандарти..

[ Детальніше... ]

Уряд почув голос профспілок

15  6 листопада Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий як представник трудящих взяв участь у засіданні Уряду.       Після перерви, що мала місце на початковому етапі роботи нового складу КМУ, представника профспілок, як це регламентовано, запрошено на засідання Уряду.     У своєму виступі Григорій Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з пропозицією щодо необхідності делегування представників від Уряду до складу Правління Фонду соціального..

[ Детальніше... ]

Відбулись двосторонні консультації по проекту Держбюджету-2020

А1   У рамках реалізації соціального діалогу відповідно до положень Генеральної угоди та наказу Міністерства фінансів України 12 вересня ц.р. відбулися консультації Мінфіну з профспілками та роботодавцями з обговорення пропозицій Сторін соціального діалогу до проекту Державного бюджету України на 2020 рік.   Профспілки на нараді представляли голови галузевих Профспілок, керівники профільних департаментів апарату ФПУ, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін. Від Мінфіну у зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів міністерства...

[ Детальніше... ]

Щодо урядового Плану з реалізації Генугоди

531d3b39f3c8c693c68fb69ae3a3234b-1-607x304   План заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки, яку було підписано 14 травня 2019 року, відповідною Постановою заттверджено на засіданні Уряду 21 серпня ц.р. У новій Генеральній угоді прописано спільні дії Уряду, профспілок і роботодавців щодо розвитку економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць, а також..

[ Детальніше... ]

Профспілки підтримують дії Уряду, спрямовані на легалізацію зайнятості

podatok1-6bf0d656455391175190e191d25294e8 21 серпня 2019 року на останньому перед складанням своїх повноважень засіданні Кабінету міністрів України відбулася гостра дискусія відносно урядової постанови щодо проведення інспектування підприємств органами державної служби праці.   Відповідно до законодавства і ратифікованих Україною Конвенцій Міжнародної організації праці (МОП), державні органи нагляду (Держпраці, її територіальні служби) наділені повноваженнями вести моніторинг дотримання законодавства про працю та правом відвідувати з перевірками робочі місця для попередження використання роботодавцем не..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. Голова ФПУ Григорій Осовий ініціював негайне перерахування виділених шахтарям коштів
 2. Профспілки наполягають на прискоренні вирішення невідкладних питань
 3. Опрацьовується Стратегії розвитку промислового комплексу України
 4. Боротьба з нелегальною зайнятістю – спільне завдання соціальних партнерів
 5. Соціальні партнери – за впровадження Стратегії розвитку промисловості
 6. Мінімальна зарплата – це запобіжник, який повинен не дозволити заганяти у бідність працюючих
 7. Виділено додатковий мільярд на підтримку державних шахт
 8. СОЦДІАЛОГ. Уряд підвищує зарплати працівникам освіти
 9. Профспілки вимагали. Уряд нарешті вирішив
 10. РІШЕННЯ УРЯДУ: ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Захистити законні права працівників держустанов, що реформуються, забезпечити обґрунтовані тарифи на ЖКХ
 11. Посилено соціальний захист працівників, які працюють на лінії зіткнення
Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31