Перший результат зустрічі профспілок з главою Уряду – підвищення стипендій

1450870287 32 main

 

Рішенням КМУ підвищено академічні та соціальні стипендії на 18%.

 

Про це сьогодні на засіданні Уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

При цьому він зазначив: «Ми ретельно працювали над тим, аби підтримати студентство і знайшли рішення про підвищення стипендій з 1 листопада». В.Гройсман назвав цю звістку гарною і акцентував увагу на тому, що Кабінет Міністрів України зробив це у рамках програм з підвищення соціальних стандартів.

 

Нагадаємо, що вчора під час зустрічі Прем’єр-міністра України з лідерами профспілок та їх об’єднань Голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов у своєму виступі звернув увагу також на студентські стипендії, сказавши, що «студентство і освітяни вимагають встановлення академічних стипендій студентам в розмірі не нижче прожиткового мінімуму».

З проблем, що турбують трудящих, від профспілкової сторони також виступили голова Профспілки авіабудівників Ярема Жугаєвич, голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, заступник голови Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості Олександр Рябко, голова Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту Віктор Гербеда, голова Профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, голова Профспілки працівників лісового господарства Степан Кривов’язний, голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль та інші.

У відповідь на поставлені питання Глава Уряду підкреслив, що закладені Урядом на 2018 рік показники зростання за умов впровадження реформ можуть бути збільшені – в тому числі при проведенні реформ в освіті та охороні здоров'я.

Одним з інструментів досягнення такої мети, впевнений Глава Уряду, є конструктивний і багатосторонній діалог – на рівні міністерств, відомств, органів місцевої влади та профспілкових об’єднань.

 

Прес-центр ФПУ

 

 

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31