Показати  
- Чи маю я право на оплачувану відпустку перед звільненням? Якщо так, то на скільки днів?
- Чи можна жінку, яка має двох неповнолітніх дітей, примусити вийти у її вихідний на «суботник», мотивуючи розпорядженням «зверху»?
- Мене звільнили без оплати лікарняного. Сказали, що не знають, коли нарахують. Чи правильні дії працівників відділу кадрів?
- Власником прийнято рішення про зміну місцезнаходження підприємства шляхом переведення юридичної особи до іншої місцевості. Які правові наслідки мають такі зміни для працівників?
- Які документи необхідно подати до Державної служби зайнятості для взяття на облік та які за яких умов призначається допомога по безробіттю?
- Що таке строковий трудовий договір? Як правильно оформити строковий трудовий договір з працівником, якого приймають на посаду жінки, що перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного (шестирічного) віку?
- Внаслідок пожежі на підприємстві була знищена вся кадрова документація, зокрема трудові книжки працівників.
- Я маю статус одинокої матері. Маю намір звільнитися з роботи. За який період мені має бути виплачена компенсація за невикористані додаткові відпустки працівникам, які мають дітей?
- Вищестоящою організацією прийнято рішення про злиття двох юридичних осіб. При цьому штатний розклад поглинаючої організації не змінюється. Які наслідки матиме така реорганізація для працівників юридичної особи, що поглинається?
- Особливості матеріального забезпечення працівників у разі настання тимчасової непрацездатності, що збігається в часі з відпусткою без збереження заробітної плати
Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31