IMG 1398

 

"Увага! Адміністрація повідомляє: у приміщенні виникла пожежа! Просимо вас зберігати спокій та по сходинках вийти на вулицю!".

 

Таке оголошення перервало один з концертів у «Жовтневому палаці», що в центрі столиці. По тривозі люди швидко залишили велику залу Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України та опинились назовні, де вже розгортались підрозділи Печерського районного у м. Києві управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Як повідомив полковник ДСНС Віталій Макаренко, який координував проведенням операції, це були лише навчання, під час яких і працівники МЦКМ ПУ, і пожежні спрацювали на оцінку «добре».

 

IMG 1419

 

За його словами, головне при пожежі – своєчасно виявити місце загоряння, увімкнути протипожежну систему, оповістити про загрозу присутніх у приміщенні відвідувачів і працівників, організувати їх евакуацію та відразу повідомити про лихо на телефон «101». Далі - все залежить від самих вогнеборців.

Цього разу їх дії були злагодженими, адже вміння здобувається у навчанні.

А напередодні командування Головного управління ДСНС України у м. Києві звернулось до директора МЦКМ ПУ  Юрія Бобиря з пропозицією провести у Жовтневому палаці заходи з пожежної профілактики та отримали згоду. У навчаннях взяли участь не тільки рятувальники столичного Оперативно-координаційного центру та штабу пожежогасіння, а також представники трудового колективу МЦКМ ПУ, які під час тренінгу сумлінно виконали роль глядачів концертної програми.

 

IMG 1391

 

IMG 1408

 

 IMG 1401

 

   IMG 1411

IMG 1427

 

IMG 1434

 

Прес-центр ФПУ