IMG-a0f98a03d84 1

 

3-7 лютого 2019 року на запрошення керівництва Профспілки державних службовців Ізраїлю делегація Профспілки працівників державних установ України бере участь у роботі та заходах, передбачених в рамках VIII-го Конгресу Профспілки державних службовців Ізраїлю.

 

Профспілку працівників державних установ України на Конгресі представляє її Голова Юрій Піжук та голови Херсонської регіональної організації Профспілки Людмила Татаринова і Полтавської регіональної організації Профспілки Ірина Богуш.

В рамках візиту робочою програмою передбачені участь української делегації у засіданнях Конгресу, робочих груп, зустрічі з первинними організаціями міст Іерусалим та Назарет, а також інших заходах для іноземних делегацій.

Заходи відбуваються в рамках договору про співпрацю між Профспілкою державних установ України та Профспілкою державних службовців Ізраїлю.

5 лютого учасників форуму привітали Міністрів фінансів Ізраїлю Моше Кахлон, Міністр праці та соціального захисту Хаїм Катц, голова Профспілки Histadrut Аві Ніссанкорен. Питання майбутнього та сьогодення профспілкового руху Ізраїлю окреслив в своєму виступі Аріель Якобі, Голова Профспілки державних службовців Ізраїля. Він висловив очікування, що Конгрес стане можливістю спілкування та обміну досвідом між різними профспілками, укладенням нових партнерських відносин, на засадах дружби та солідарності. Також Голова Профспілки державних службовців Ізраїлю подякував за підтримку та зусилля, які докладають профспілки у боротьбі за трудові права.

- Конгрес, як приклад солідарності, є особливо важливим у світлі зростаючої приватизації та лібералізації державного сектору, - зазначив Аріель Якобі.

 

Докладніше на сайті Профспілки працівників державних установ України

.

 таблички профсп

Оксана Гузь,

Професійна спілка працівників

державних установ України