P1040465 

 

Згідно спільного розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди та голови облпрофради Івана Короля “Про посилення соціального діалогу між органами виконавчої влади і профспілковими об’єднаннями області” в нашому краї проводяться Дні обласної ради профспілок. За активної підтримки місцевої влади його проведено в Іршавському районі.  

На порядок денний спільної наради Іршавської райдержадміністрації, районної ради та Закарпатської обласної ради профспілок, в якій взяло участь понад 100 профспілкових активістів, роботодавців, керівників обласних та районних галузевих профспілок, фахівців облпрофради, було винесено питання „Про посилення соціального партнерства щодо захисту трудових та соціально – економічних прав та інтересів трудящих району».

Відкриваючи нараду, голова Закарпатської облпрофради Іван Король підкреслив важливість соціального діалогу в сучасних умовах, як цього вимагає Закон «Про соціальний діалог в Україні», для його реалізації потрібна співпраця органів влади, місцевого самоврядування, профспілок та роботодавців на всіх рівнях.

На окремих питаннях соціально – економічного розвитку району зупинилися голова Іршавської райдержадміністрації Василь Ковбаско та голова районної ради Станіслав Сухан. Про посилення соціального діалогу та співпраці між органами влади та профспілковим комітетами з питань захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих інформував учасників зібрання заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець.

Різні аспекти розвитку соціального діалогу висвітлили у своїх виступах директор Іршавської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Марія Улинець, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профахворювань по Закарпатській області Іван Зарева, начальник управління Пенсійного фонду в Іршавському районі Іван Бізіля, старший інспектор управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області Анатолій Шітт, виконуючий обов’язки директора районного центру зайнятості Сергій Панасюк, заступник голови Іршавської райдержадміністрації Микола Сочка.

На закінчення голова обласної ради профспілок Іван Король вручив Почесні грамоти, Подяки президії облпрофради та грошові винагороди групі профспілкових активістів та керівників підприємств Іршавщини.

 

На фото:

- виступає голова Іршавської райдержадміністрації Василь Ковбаско;

- учасники Дня облпрофради в Іршавському районі;

- дискусію про соціальний діалог ведуть (зліва направо) заступник голови облпрофради Василь Захарець, заступник голови Іршавської райдержадміністрації Микола Сочка, голова облпрофради Іван Король та голова профкому Іршавської РДА Іван Химич;

- нагороду голові райкому профспілки працівників культури Оксані Сідор вручає Іван Король.

 

 

Фото автора

 

Сергій Баранчиков

завідувач відділу

організаційно – гуманітарної роботи

Закарпатської обласної ради профспілок 

 

P1040477

 

P1040521

 

P1040508