ЗАСІДАННЯ СПО. Пріоритет – забезпечення соціальної справедливості

А1 21 листопада відбулось засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.   Першим було обговорено питання щодо підтримки проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 18 вересня 2018 року № 488». Під час жвавого обговорення презентації представників ПАТ «Укртелеком» та інформації членів Робочої групи, СПО об’єднань профспілок було зазначено: що..

[ Детальніше... ]

Уряд почув голос профспілок

15  6 листопада Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий як представник трудящих взяв участь у засіданні Уряду.       Після перерви, що мала місце на початковому етапі роботи нового складу КМУ, представника профспілок, як це регламентовано, запрошено на засідання Уряду.     У своєму виступі Григорій Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з пропозицією щодо необхідності делегування представників від Уряду до складу Правління Фонду соціального..

[ Детальніше... ]

Настрій на співпрацю підтверджено

262317 У контексті рішень Президії ФПУ щодо посилення соціального діалогу та взаємодії з органами державної влади 10 жовтня Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською.   Мінсоцполітики, яке опікується питаннями зайнятості, оплати праці, соціального захисту, пенсійного забезпечення, соціального страхування тощо, є найбільш наближеним до сфери діяльності профспілок. Тому саме із ним профспілки традиційно підтримують діалогові відносини та..

[ Детальніше... ]

Галина Третьякова: формат роботи з профспілками не зміниться

IMG 20191007 144621   7 жовтня 2019 року у Будинку профспілок у Києві відбулась робоча зустріч профспілкового активу, керівництва Федерації профспілок України, її членських організацій з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою.   Починаючи розмову Голова ФПУ Григорій Осовий акцентував увагу на тому, що співробітництво профспілок з парламентарями над новаціями соціально-трудового законодавства має тривалий термін та завжди приносило взаємну користь. Отже,..

[ Детальніше... ]

ВІТАЄМО!

  А10   4 жовтня у Будинку профспілок заступник Голови Національної служби посередництва і примирення України Сергій Гербеда вручив Першому заступнику Голови СПО об'єднань профспілок України, заступнику Голови ФПУ Олександру ШУБІНУ нагрудний знак НСПП "За заслуги", яким його нагороджено за вагомий особистий внесок в розвиток соціального діалогу в нашої країні. Прес-центр ФПУ  

[ Детальніше... ]

Зустріч соціальних партнерів

Изображение 1494 1 жовтня у ФПУ відбулась робоча зустріч голів СПО об’єднань профспілок і СПО організацій роботодавців Григорія Осового і Дмитра Олійника за участі заступника Голови ФПУ, першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Олександра Шубіна.   Сторони обмінялися інформацією відносно поточної ситуації у сфері соціального діалогу, висловили ставлення до ініціатив, що продукуються Урядом і законодавцями. стосовно врегулювання економічних, трудових та соціальних відносин у державі. Обговорювалось питання щодо необхідності проведення..

[ Детальніше... ]

Парламентарі вдячні профспілкам за пропозиції до нового ТК

3-33-610x366   Народний депутат України з фракції «Батьківщина» Альона Шкрум надіслала відповідь на лист ФПУ з пропозиціями до нового Трудового Кодексу України. Парламентар висловила вдячність ФПУ від народних депутатів за надані пропозиції та запевнила, що вони будуть взяті до уваги у процесі опрацювання змін до законодавства.   Копія відповіді додається   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Парламентарі співпрацюватимуть з профспілками над новим Трудовим кодексом

171f71c431db9f3362e8fbf325f5222bb4ed447a У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розглянуто лист ФПУ з пропозиціями до проекту Трудового кодексу України (реєстр. №0955).   Про це у листі до Голови ФПУ Григорія Осового повідомила голова Комітету Галина Третьякова. Вона поінформувала, що з позицією профспілок ознайомились народні депутати України та використовуватимуть її у законотворчій роботі. У листі зазначається, що після внесення у Парламент нової редакції Трудового кодексу..

[ Детальніше... ]

Щодо урядового Плану з реалізації Генугоди

531d3b39f3c8c693c68fb69ae3a3234b-1-607x304   План заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки, яку було підписано 14 травня 2019 року, відповідною Постановою заттверджено на засіданні Уряду 21 серпня ц.р. У новій Генеральній угоді прописано спільні дії Уряду, профспілок і роботодавців щодо розвитку економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць, а також..

[ Детальніше... ]

Привітання Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку

20160916101421-4505   Голова ФПУ Григорій Осовий привітав Олексія Гончарука з призначенням його на посаду Прем’єр-міністра України.   (Текст привітання додається)   Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31