IMG 4719

 

2 дні, 5 актуальних тренінгів та лекцій, майже 40 лідерів первинних профспілкових організацій. Це коротко про семінар-практикум Київської міської Профспілки працівників ЖКГ та сфери обслуговування.

 

Протягом 9-11 жовтня профспілковці, яких очолював лідер організації Віктор Сурмак, провели навчальний інтенсив разом з викладачами Підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

 

Після відкриття заходу розпочався тренінг “Компетенції та імідж сучасного профспілкового лідера. Як завоювати повагу у людей та соціальних партнерів?”. Навчальний блок презентувала Ірина Глушко — практикуючий психолог.

 

Далі учасники розглянули великий спектр питань нормативно-правового регулювання трудових відносин: від останніх новацій законодавства і порядку розслідування нещасних випадків до колективних договорів та прав виборного профспілкового органу.

 

 IMG 4730

 

З профлідерами працювали Володимир Ковальчук — юрист Підприємства “НМЦ” профспілок; Тамара Назіна — завідувачка відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілкових організацій Чернігівської області та Тетяна Ясочко — страхова експертка з охорони праці Чернігівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

 

Був і ще один міні-тренінг, який присвячений, мабуть, вічному профспілковому питанню — мотивації членства та посилення впливу профспілок в трудовому колективі. Цю інтерактивну частину семінару провів Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих “Перспектива” Підприємства “НМЦ” профспілок.

 

 IMG 4756

 

У вільний час учасники заходу оглянули найвидатніші архітектурні пам'ятки Чернігова та прогулялися центральною частиною міста разом з екскурсоводом.

 

Фінальним акордом навчання стало вручення сертифікатів та привітання від директорки Центру Тетяни Осадчої.

 

 IMG 4809


Віталій Копиш