IMG 8827 1

 

Соціальний профспілковий квиток

 

Постановою Президії ФПУ № П-14-20 від 23.03.2018 «Про впровадження соціальної картки члена профспілки» затверджено Календарний план реалізації цільової програми «Розвиток соціальної картки члена профспілки» на 2018-2020 роки.

 

Для ознайомлення з цією профспілковою ініціативою у ФП області відбулася зустріч Голови ФП Хмельницької області Геннадія Харьковського, профлідерів з координатором проекту Дмитром Доріним, директором ТОВ «Центр соціальних послуг» Яною Лунга-Федорович і представником зі страхової компанії «Нафтагазстрах» - партнером Центру Анатолієм Вишневським.

Як наголошували гості, доручення до програми працівнику з сімейним бюджетом, наприклад, у 8000 грн., використання можливостей Соціального профспілкового квитка дозволяє економити щомісяця 600-800 грн. А програми вказаної страхової компанії значно дешевші від інших. Крім того, спеціальний тарифний план «Профспілковий», розроблений у співпраці з оператором «Lifecell», за показником «ціна-якість» і пакетом послуг має певні переваги над існуючими (можете порівняти зі своїм: 40 грн., безліміт в мережі, 3000 Мб інтернету, 100 хв на інші мережі, 50 СМС, соціальні мережі та ВІЗ месенджер – без ліміт).

Та про все – по-порядку.

 

IMG 8826

 

Переваги Соціального профспілкового квитка та послуги

 

Переваги: можливість щоденного заощадження коштів, допомога в непередбачених ситуаціях, актуальність запропонованих сервісів, економія часу, можливість отримання послуг на всій території України, зручність у користуванні, професійний підхід, інформаційна підтримка 24 години на добу 7 днів на тиждень

Послуги:

«Call-центр» - безкоштовна «гаряча» лінія з інформаційного супроводу всіх запропонованих послуг та надання юридичних консультацій у сфері трудових відносин і з різних галузей права - 0-800-210-308.

«Адвокат24» - гарантовано безоплатний виїзд адвоката на місце події у разі загрози життю, здоров’ю, свободі, майну члена профспілки або членів його родини. Ви повідомляєте оператору «Call-центру» (юристу), який зв’язується з адвокатом у вашому регіоні і той терміново виїжджає на місце події. А до приїзду адвоката виконуєте інструкції юриста, отримуєте оперативну фахову допомогу та перебуваєте на безперервному телефонному зв’язку з юристом (дзвінок безкоштовний).

Довідково: без Соціального профспілкового квитка Ви б заплатили звичайному юристу 200 грн. за усну або до 500 грн. за письмову консультацію, адвокату 500 грн. в робочий і 1000 грн. в позаробочий час.

«Лікар онлайн» - можливість звернутись на «гарячу» лінію для отримання безкоштовної консультації лікаря-терапевта.

Довідково: консультація лікаря-приватника поза програмою обійшлася б у 200-300 грн. в робочий і 500-1000 грн. в позаробочий час.

«Допомога в дорозі» - цілодобова можливість для кожного учасника програми звернутися на «гарячу» лінію з будь-якої точки України та отримати інформацію (контактні дані, розцінки, розмір знижки для членів профспілки) про найближчі СТО, АЗС, евакуатори, служби таксі, готелі, кафе тощо.

«Дисконтна програма» - об’єднує партнерів Центру соціальних послуг (торгові точки, підприємства з надання послуг, фізичні особи-підприємці), якими надаються знижки учасникам програми:

- мережі магазинів продуктів харчування, техніки тощо; аптеки; клініки і стоматології; перевізники та СТО; нотаріат та адвокатура; спортклуби та фітнес; ресторани; АЗС; тур агенції; санаторно-курортні заклади; страхові компанії, автосалони; навчальні курси, школи; мережі будівельних супермаркетів.

Довідково: розміщення в готелях системи ПрАТ «Укрпрофтур» членів профспілок та їхніх сімей, які прибули разом з власником Соціального профквитка, здійснюється з використанням знижки від 15 до 20% і 10% - на сезонних туристичних базах Товариства. Знижка від 5 до 20% на оздоровчі послуги в закладах ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

 

Луга-Федорович

 

Етапи реєстрації профспілкового квитка

 

Насамперед, зазначимо, що спершу потрібно звернутися в Центр соціальних послуг (ЦСП) та отримати пакет необхідних документів і, при потребі, інформацію, яка цікавить.

Етапи:

1. Внесення даних в базу центру (надається профорганізацією): назва організації, ПІБ члена профспілки, фактичне місце проживання (область, район, місто, без точної адреси), дата народження, телефон, e-mail (за наявності).

2. Реєстрація в системі – кожному члену профспілки шляхом смс-повідомлення надається: особистий номер члена профспілки, особистий номер профспілкового квитка, ключі від електронного робочого кабінету (логін, пароль).

3. Укладення договору (між ЦСП та будь-якою ланкою профспілки).

4. Активація особистого робочого кабінету члена профспілки (за бажанням):внесення додаткової інформації (фото, посада тощо), активація профспілкової поштової скриньки та внутрішнього месенджера, інтеграція із загальною системою торгових мереж та організацій, що надають послуги; отримання доступу до повної інформації щодо запропонованих послуг та партнерів і умов Програми лояльності.

5. Оплата (здійснюється профспілковою організацією): вартість користування послугами протягом календарного року (плюс вартість профквитка нового зразка) – 40 грн. для одного члена профспілки.

6. Активація профквитка.

7.Виготовлення та передача профспілкового квитка.

 

В перспективі

Найближчим часом планується запровадження нового профспілкового квитка з можливостями платіжної картки (наприклад, зарплатної) на платформі MasterCard. Тобто вона охоплюватиме ще більший перелік послуг та бонусів, або включатиме послуги, обумовлені договором між ЦСП та профорганізацією. В обігу (на вибір) будуть обидва варіанти Соціального профквитка.

Контакти для отримання детальнішої інформації

«Гаряча» лінія – 0-800-210-308

Сайт: www.cesp.pro

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор проекту Дмитро Павлович Дорін: 093-019-01-53

 

Партнерство у галузі медичного страхування

 

Представник вказаної вище страхової компанії розповів про програми страхування, які включають широкий спектр відшкодування лікарської допомоги застрахованій особі (за місцем проживання) різними ланками медичної галузі при настанні страхових випадків, в тому числі дороговартісні обстеження чи оперативні втручання, ліки. При страхуванні оформляється індивідуальна Картка застрахованої особи. Наприклад, за програмою «Еліт» страховий внесок на рік складає 1800 грн., страхова сума – 100 000 грн., а «Класик» - 1200 і 80 000 грн. відповідно. За словами представника компанії, допомогу можна отримати вже на наступний день після внесення страхового платежу. Наперед зауважуємо, що далеко не у всіх випадках відбуваються страхові виплати. Враховуючи величезний перелік опцій та загальних особливостей програм страхування, наводимо контакті дані компанії, аби кожен член профспілки мав змогу отримати Пам’ятку для застрахованої особи, опис програм страхування або ж конкретні відповіді виключно на ті питання, які турбують на даний час його та його рідних.

Тел.: (044) 220-13-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Профспілки-1-768x576 

 

Інформаційний відділ ФП

Хмельницької області