107484 1 large

Медичні працівники Івано-Франківщини активно долучилися до надання фінансової допомоги Збройним Силам України. І зараз, коли дещо зменшується волонтерська і фінансова допомога, бо війна затягується, мусимо допомагати нашим захисникам. Багато коштів витрачено, і тому наша підтримка важлива.

Станом на 22 березня медичні працівники Прикарпаття перерахували на ЗСУ одноденний заробіток – це понад 1 млн. 840 тис. гривень.

Окрім того, первинні профспілкові організації закладів охорони здоров’я Івано-Франківщини перерахували на ЗСУ 838 тис. 600 грн. А з бюджету обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я рішенням президії вдруге перераховано 100 тисяч гривень на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України – тож загалом це 200 тис. гривень на ЗСУ і ще 100 тис. грн. та тероборону Івано-Франківська.

Окремі заклади охорони здоров’я вирішили перерахувати для потреб армії доплати, які отримують за роботу з хворими на COVID-19.

Івано-Франківська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України повторно звертається до первинних профспілкових організацій, до всіх спілчан з проханням продовжити посильну підтримку Збройним Силам України та надавати безповоротну фінансову допомогу ЗСУ.

Ми всі разом повинні працювати на нашу перемогу!

 

Івано-Франківська обласна організація

Профспілки працівників охорони здоров’я України