АТБ5

 Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України ініціювала міжнародну кампанію підтримки працівників державного науково-виробничого підприємства КВАРСИТ, що у Костянтинівці Донецької області. Там працівники вже більше трьох років не отримують зарплату та не накопичують страховий стаж. На даний момент загальна сума заборгованості становить понад 47 млн ​​грн і збільшується з кожним місяцем.

Для того, щоб підтримати працівників ДНВП «КВАРСИТ», необхідно перейти за посиланням: https://www.labourstartcampaigns.net/show_campaign.cgi?c=4664 та заповнити кілька полей, а система автоматично відправить лист підтримки працівників адміністрації підприємства, ДК «Укроборонпром» та Офісу Президента. Весь процес триває не більше однієї хвилини.

Працівникам «КВАРСИТ» зараз дуже потрібна солідарна профспілкова підтримка!

Довідково:

КВАРСИТ – єдиний в Україні розробник та виробник обтікачів зенітно-ракетних та авіаційних комплексів з технічних ситалів та кварцової кераміки. Після початку війни на Сході України підприємство втратило великий ринок збуту. Це критично вплинуло на економічний та фінансовий стан підприємства та унеможливило належне виконання зобов’язань перед контрагентами, державними органами та – найгірше – перед працівниками підприємства.

Більше інформації: https://www.fpsu.org.ua/materialy/19559-pratsivniki-oboronnogo-pidpriemstva-kvarsit-vimagayut-pogasiti-tririchnu-zaborgovanosti-po-zarplati.html