budynok profspilok lvivshchyny 750x420

Господарський суд Києва повністю відхилив позов Галицької окружної прокуратури міста Львова, яка незаконно вимагала забрати “Будинок профспілок”, який з 1949 року належить профспілкам Львівщини, у комунальну власність.

Прокуратура хотіла скасувати ухвалу Львівської обласної ради від 1994 року про виключення з комунальної власності Будинку профспілок на просп. Шевченка, 7 у Львові. Однак наш будинок не був у комунальній власності, адже ще у 1949 році рішенням виконкому Львівської міської ради його передали у власність обласній Раді професійних спілок як компенсацію за раніше вилучене «для потреб держави» майно. Тобто ніхто профспілкам нічого не дарував, а в нас забрали будинок №4 на сучасній пл. Григоренка, який передали управлінню МВС, натомість нам передали будинок на сучасному просп. Шевченка, 7.

Відповідно будинок на законних підставах є у власності Об’єднання профспілок Львівщини. Тому Господарський суд Києва лише підтвердив, що в ЛОР не було права скасовувати ухвалу від 1949 року, оскільки цю ухвалу прийняла міська рада законно, і повністю відмовив прокуратурі в задоволенні позову.

Вітаємо усіх спілчан з судовим підтвердженням справедливості. В єдності – наша сила!

Джерело: https://opl.lviv.ua/opl-vidstoyala-u-sudi-svoye-zakonne-pravo-vlasnosti-na-budynok-profspilok-u-lvovi/

Об'єднання профспілок Львівщини