WhatsApp Image 2025 12 25 at 11.53.46

25 грудня, у день Різдва, відбулася робоча зустріч Федерації профспілок України та Національного агентства кваліфікацій, присвячена підбиттю підсумків навчального курсу «Політика у сфері кваліфікацій та профстандартів: експертна роль профспілок».

Сторони обговорили результати триденного інтенсиву та проаналізували зворотний зв'язок від учасників.

Навчання викликало значний інтерес у профспілковому середовищі — для участі зареєструвалися 68 представників членських організацій. Попри складні умови та насичену програму, онлайн-аудиторія залишалася активною, а до фінішу дійшли найбільш вмотивовані.

Головним показником ефективності стало фінальне тестування. За його результатами 35 учасників підтвердили високий рівень засвоєння матеріалу та отримали сертифікати. Саме ці фахівці сформують експертний пул ФПУ для роботи в галузевих робочих групах.

Аналіз анкет зворотного зв'язку показав високу задоволеність змістом програми. У своїх коментарях слухачі відзначали:

«Онлайн-формат був максимально зручним, доступні матеріали, чіткі презентації, можливість задавати запитання у реальному часі. Модерація була професійною. Навчання дало чітке розуміння того, яку роль можуть і повинні відігравати профспілки - не лише як захисники прав, а й як компетентні партнери»

«Чекаю на другий курс «Політика у сфері кваліфікацій та профстандартів: експертна роль профспілок». Я впевнена, що таке навчання потрібно систематично проводити для формування сильних профспілкових експертів»

«Теми, які дають відповіді на запитання, як на сьогоднішній день вижити Профспілці і примножити її членство»

«На семінарі з питань політики кваліфікацій ми вчилися бути «адвокатами професій». Профспілки мають унікальну роль — стежити, щоб за новими назвами та вимогами не губилися інтереси людини праці»

«Дякую за таке змістовне навчання. Для людини, яка тільки починає розбиратися в цих питаннях, мені було дуже цікаво і корисно побувати на такому навчанні».

ФПУ вітає всіх учасників та партнерів з успішним завершенням проєкту та Різдвяними святами!

Департамент ФПУ з питань економічного розвитку

та ціноутворення