Изображение 1839

 

Всесвітньовідомий бас, народний артист України Анатолій Кочерга 8 червня 2019 року виступив зі сцени недобудованого Шевченківського культурного центру у м. Канів.

 

Його сольний концерт «Музика серця» у супроводі Народного оркестру народних інструментів Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України став кульмінацією благодійного фестивалю, що проходив у рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на завершення будівництва 35-річного довгобуду Канева - Шевченківського культурного центру.

 

Изображение 1842

 

Організатори форуму, партнером якого виступила і ФПУ, акцентували на потребі привернути увагу влади, бізнесу та меценатів до важливості завершення будівництва культурного закладу, який вже називають «Канівською оперою». Питання довгобуду цього грандіозного проекту неодноразово порушувалось як на місцевому, так і на національному рівні, але справа так і не зрушилася з місця.

 

Изображение 1800

 

Однак, цього разу майже вперше у стінах чудової будівлі лунали нескінченні оплески на честь Анатолія Кочерги та прославленого колективу «Жовтневого палацу», які долучились до благодійної справи.

Як зазначила президент форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна, таким чином збулася мрія багатьох канівчан, а Анатолій Кочерга висловив щире сподівання, що ця подія підштовхне будівництво, яке має нарешті завершитись.

 - Я надіюсь на це і дякую, - сказав великий оперний співак на завершення дійства.

 

 Изображение 1818

 

 Изображение 1772


 Довідково.

Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID 7-8 червня вдруге проходив в Каневі.

Цього року він був присвячений процесам гуманізації державотворення. 

На форум прибули світові експерти в галузі економіки, культури, інфраструктури, енергетики, екології та комунікацій задля того, щоб випрацювати стратегію успішного розвитку України.

Серед важливих пріоритетів заходу - питання розвитку громад та процес децентралізації, розвиток технологій та місце України у «глобальному прориві»,  культура як  сфера національної безпеки країни, а туризм як драйвер економіки.

За підсумками Форуму та громадського обговорення, буде видана «Конституція цінностей» - документ, який має визначати ключові правила гуманітарної безпеки і суспільного життя України.

 

Изображение 1844

 

Прес-центр ФПУ