ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ 175

 

У Федерації профспілок України 31 липня ц.р. відбулося засідання прес-клубу. Перед журналістами провідних національних інформагенцій та друкованих ЗМІ виступив заступник голови ФПУ Володимир Саєнко, у сфері повноважень якого знаходяться майнові питання профспілок.

 

Говорячи про стан майнового оздоровчого комплексу профспілок він, зокрема, зазначив, що сьогодні Федерація профспілок України має у своєму розпорядженні понад 30 санаторіїв, які об’єднує ПрАТ «Укрпрофоздовниця», і які знаходяться в різному функціональному стані. Нажаль, найкращі профоздоровниці, які знаходились у Криму були втрачені внаслідок анексії півострова.  

Як найкращі в системі, де працює майже 10 тис. працівників, він охарактеризував санаторії Миргородкурорту, Моршинкурорту, «Синяк», «Хмільник» та інші.

Щоб більш детально познайомитися з станом справ на місцях журналісти відвідали санаторії у м. Миргороді, які знаходяться у складі майнового комплексу Миргородкурорту ПрАТ «Укрпрофоздоровниця». Тим що побачили і почули журналісти від відвідувачів вони були приємно вражені. Про це свідчать і позитивні фінансово-економічні показники оздоровниць Миргородкурорту, які навів заступник голови ФПУ Володимир Саєнко.

 

ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ 164

 

Секрет успішної їхньої діяльності він, перш за все, бачить у належній кадровій політиці і щирому бажанні людей до змін. Трудові колективи санаторіїв працюють ритмічно, приділяючи максимум уваги кожному хто проходить лікування та оздоровлення, робиться ставка на індивідуальний підхід. Високий рівень обслуговування, розширення лікувальної складової через запровадження нових послуг та постійне оновлення матеріально-технічної бази за рахунок зароблених коштів, які вкладаються у розвиток Миргородкурорту.

Така оздоровча політика не могла не принести зростання популярності в Україні і за кордоном профспілкового майнового комплексу. Миргородкурорт відвідують представники 32 країн світу.

Але між тим заступник голови ФПУ повідомив, що не всі санаторії знаходяться на однаковому рівні розвитку. Журналісти попросили Володимира Саєнка прокоментувати ситуацію з Одеським санаторієм «Куяльник», де відбуваються кадрові зміни.

 

ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ 142

 

Так дійсно ми вимушені були провести кадрові зміни після комплексної перевірки минулого року санаторію, і головна причина, це те, що на фоні динамічного розвитку санаторіїв системи «Укрпрофоздоровниці», «Куяльник» маючи в рази більші можливості, демонструє в рази нижчі фінансового-господарські результати. І причина тут не в поганій роботі самого трудового колективу, а відсутності системного фахового управляння, коли керівництво санаторію турбується не про розвиток, а про власний інтерес. Президія ФПУ дала справедливу оцінку такій роботі, звільнивши керівника санаторію. Відкрито 3 кримінальні справи.

В.Саєнко вважає, що «Куяльник» є унікальним оздоровчим закладом, в якому лікують опорно-руховий апарат, а грязі Одеського лиману створюють довготривалий лікувальний ефект.

Нове керівництво вже за два тижні виконало значний перелік робіт по стабілізації ситуації. Із запровадженням сучасного програмного забезпечення в онлайн режимі буде налагоджений дієвий облік і контроль за бронюванням, проживанням, харчуванням, закупками тощо. Це надасть керованості усім процесам.

 

ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ 148

 

Друге, що необхідно зробити, - це покращити надання послуг на що передбачається виділити «Укрпрофоздоровницею» 20-25 млн. грн.. протягом року. І реалізувати інвестиційний проект по запуску 3-го корпусу, який потребує капітального ремонту і реконструкції. Такий проект потребуватиме значного фінансування 150 млн. грн., а також 20 млн. на реконструкцію лікувального корпусу. Зараз уже оголошено конкурс.

Цей крок на думку фахівців виведе «Куяльник» на більш якісний рівень надання оздоровчих послуг.

Журналісти прес-клубу після засідання виїхали в «Куяльник», щоб ознайомитися з ситуацію безпосередньо на місці.

 

 

Прес-центр ФПУ