1 4 190523

Останнім часом Федерація профспілок України - найчисельніша громадська організація піддається масованим інформаційним атакам.

З цією метою створені для поширення брехливої інформації про діяльність ФПУ Телеграм-канали, проводяться електронні розсилки через спеціально створену електронну пошту gmail від імені Голови ФПУ на електронні бази даних не лише працівників апарату і членських організацій  ФПУ, але й, що викликає окремий подив – міжнародних партнерів Федерації, які послідовно виступають на підтримку України. На окремих акаунтах у Facebook розміщуються матеріали, спрямовані на провокування внутрішніх конфліктів у організації. В популярних  Інтернет-виданнях публікується фіктивна інформація, спрямована на провокацію і збурення профспілкового активу, дискредитацію міжнародного іміджу українських профорганізацій. Все це виглядає як добре спланована і профінансована інформаційна кампанія по дискредитації Федерації.

В умовах агресивної війни, розв’язаної російським агресором проти України, напередодні ключових міжнародних подій у світовій профспілковій спільноті, а саме: Ювілейного Конгресу Європейської Конфедерації Профспілок, Міжнародної Конференції Праці, на яку запрошені Голови держав світу, позачергового виборного Конгресу Міжнародної Конфедерації Профспілок, все це виглядає, як спроба дискредитувати ФПУ за її активну антирашистську позицію на міжнародній арені, послідовну підтримку Держави Україна, її збройних сил, активну позицію у соціальному діалозі, гуманітарній допомозі спілчанам та населенню України. В цій ситуації, керівництво ФПУ було вимушено офіційно звернутись до Служби Безпеки України з метою виявлення дійсних замовників цієї Кампанія «чорного» піару, з’ясування їх справжніх цілей та завдань.

Керівництво Федерації професійних спілок та її членські організації заявляють про безпідставність та неправдивість викладених матеріалів, заявляють про свою єдність та послідовну прихильність справі Перемоги України, притягнення до відповідальності та покарання агресора, відбудови України як суверенної, цілісної Європейської соціальної демократичної Держави. Зло має бути покарано! 

ПРЕСЦЕНТР ФПУ