2024 01 30 11

Інтернет-видання  korrespondent.net у рубриці «Блоги читачів» 29 січня ц.р. опублікував матеріал «Україна - на останньому місці в Європі за рівнем зарплат і пенсій».

 

«Тому в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці», - зауважує голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

За його словами, Президент України оперативно зреагував на рішучий протест бізнесменів, яких безпідставно «кошмарять » силовики і паралізують роботу на перемогу. На зустрічі з ними Урядовці і РНБО запропонували створити Раду з підтримки підприємництва. При цьому В. Зеленський наголосив:

«Важливо, щоб і кожен із підприємців в Україні виконав свою частину домовленостей: бізнес сплачує податки, працює легально, «в білу», поважає працівників і працівниць».

«Поділяючи сказане, профспілки сподіваються, що в кожній компанії і підприємстві права та інтереси працюючих по найму так само будуть відповідально забезпечувалися працедавцями, а державні органи це контролювати! Адже на практиці ще чимало протилежного , зокрема у розподілі спільних результатів праці, коли бізнесу «все», а працівникам «те, що залишилося».

Відтак, Україна тривалий час перебуває на останньому місці в Європі за рівнем заробітної плати і пенсійного забезпечення! А кількість мільйонерів і мультиміліонерів в бізнесі невпинно зростає. Сумнівно, що з такою деформованою соціальною політикою нас чекають в ЄС», - сказав Григорій Осовий. На його думку, в Україні потрібно реформувати систему зарплати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці.

Джерело:

https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4659464/

Пресцентр ФПУ