yevrokomisiya

Про це зазначено у листі Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн до керівників Європейської конфедерації профспілок (ЄКП), Пан'європейської регіональної ради (ПЄРР) та Міжнародної конфедерації профспілок (МКП).

Президент Єврокомісії наголошує: 

«Хочу подякувати Вам за листи, в яких Ви висловлюєте занепокоєння щодо ситуації з соціальним діалогом та соціальними правами в Україні. Я також належним чином взяла до відома Ваш виступ з цього приводу під час Тристороннього соціального саміту 19 жовтня.

Після неспровокованої та невиправданої брутальної російської агресії проти України Європейський Союз продовжує захищати територіальну цілісність України та надавати безпрецедентну підтримку країні та її народу. Визнавши перспективу членства України в ЄС та надавши їй статус кандидата на вступ до ЄС, Європейський Союз ще раз продемонстрував свою солідарність та визнав всеосяжні реформи, здійснені з часу підписання Угоди про асоціацію.

ЄС приділяє пильну увагу реформам у сфері праці в Україні, і ми збираємо додаткову інформацію про останні події. Відповідність трудових реформ європейським та міжнародним трудовим стандартам, а також необхідність просування та поваги до соціального діалогу також були регулярними темами в дискусіях з українською владою протягом останніх років, зокрема в контексті відповідних двосторонніх діалогів, започаткованих в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ми цінуємо вашу залученість до питань праці в Україні та беремо до уваги ваші занепокоєння щодо Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного тиску на підприємницьку діяльність" та проекту Закону "Про працю".»

 

Переклад -

Департамент міжнародних зв'язків ФПУ