![20240305 093152](/images/images/2024/March/070324/20240305_093152.jpg)
5-6 березня ц.р. відбулась зустріч галузевих профспілок працівників будівництва, металургії, АПК, енергетики, морського транспорту, атомної енергетики, житлово-комунального господарства з представниками Об'єднаної федерації профспілок Данії 3F.
Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань.
Особливу увагу було приділено обговоренню викликів у соціальному діалозі та основних кроків для подолання цих перешкод, а також важливості залучення соціальних партнерів до процесу відбудови та розвитку України, зокрема Миколаївської області.
![20240305 093109](/images/images/2024/March/070324/20240305_093109.jpg)
На зустрічі було прийнято ряд важливих рішень та обговорено наступні кроки для реалізації задуманих ініціатив, зокрема щодо координації зазначеної роботи.
Вл.інф.
![20240305 093104](/images/images/2024/March/070324/20240305_093104.jpg)