foto 6

Естер Лінч, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП), звернулась  до спілчан - братів і сестер з європейських профоб’єднань із закликом взяти участь 19 квітня 2024 р. у зустрічі солідарності з білоруськими профспілковими діячами.

Шановні колеги!

Від імені Європейського комітету профспілок я хотіла би запросити вас приєднатися до віртуальної зустрічі солідарності з білоруськими профспілковими діячами 19 квітня, 9.30 - 11.00, в рамках "Дня дій за права профспілок і демократію в Білорусі".

У цей день ми хочемо відзначити боротьбу наших братів і сестер з Білоруського конгресу демократичних профспілок (БКДП) за демократію і права трудящих, послухати їхні історії та поділитися прикладами дій солідарності, які проводять різні профспілки в їхніх країнах на їхню підтримку.

Ми хочемо посилити наш заклик до звільнення всіх ув'язнених профспілкових активістів і висловити їм, їхнім родичам, друзям і всім жертвам репресій у Білорусі нашу солідарність: ми з вами, ми з БКДП, ми з народом Білорусі.

Зустріч відбудеться англійською та російською мовами. Ви можете зареєструватися на зустріч тут.

З повагою,

Естер Лінч

Генеральний секретар ETUC та PERC

Департамент міжнародних зв’язків апарату ФПУ