изображение viber 2025 10 03 15 00 20 189 01

3 жовтня  у Федерації профспілок України відбулася робоча зустріч Голови ФПУ Сергія Бизова і заступника Голови ФПУ Василя Андреєва з директором представництва Фонду Еберта в Україні Феліксом Хеттом та проєктним координатором Віталієм Дудіним.

 

Проведено обмін думками щодо перспектив співробітництва та реалізації нових спільних проєктів з адаптації українського законодавства до норм європейського, а також розвитку організацій громадянського суспільства.

изображение viber 2025 10 03 15 29 40 241

Під час розмови Голова ФПУ підкреслив, що він за останні місяці з моменту його обрання на посаду побував у 12 областях України, де провів зустрічі з профспілковим активом, побував у трудових колективах, поговорив з людьми безпосередньо на  робочих місцях.

– Сьогодні ми працюємо над зміною позиціонування профспілкового руху у суспільстві, - наголосив Сергій Бизов.

изображение viber 2025 10 03 15 29 40 869

– Тому що у нас існує  запит на справедливість та консолідацію профспілкового руху, а також повернення до результативного соціального діалогу. Ми активно працюємо над модернізацією нашої діяльності, вдосконаленням трудового законодавства. Профспілковий лідер підкреслив, що стратегічні цілі ФПУ полягають у тому, щоб і надалі бути надійними друзями нашим закордонним  партнерам.

 

Довідково:

Фонд ім. Фрідріха Еберта є найбільшим та найвідомішим фондом Німеччини. Він поділяє демократичні цінності і бере активну участь у поширенні політики свободи, солідарності та соціальної справедливості в усьому світі.

изображение viber 2025 10 03 15 00 35 655

Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні безперервно працює в Україні з 1994 року, розвинута широка мережа партнерів громадянського суспільства, наукових кіл, профспілок та державних установ на місцевому,  регіональному та національному рівнях. Фонд ставить перед собою цілі - підтримувати розвиток демократичних інститутів, соціальної ринкової економіки, відстоювати основні цінності соціал-демократії: свободу, справедливість і солідарність, залучити українські  сторони до форматів міжнародного діалогу, які сприяють міжнародному розвитку, миру і співробітництву.

изображение viber 2025 10 03 15 00 19 147

Пресцентр ФПУ